Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Fotoğrafçılık » POMELO – Absolute Filters
POMELO – Absolute Filters

POMELO – Absolute Filters


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri

Fotoğraf Ve Video Filtre Düzenleme Android Uygulaması

Harika bir video ve fotoğraf çekme Android uygulama olan POMELO sayesinde yüksek kalitede, çekici efektlerle fotoğraf ve videolar çekebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bu uygulamanın sizlere sunmuş olduğu yüzlerce çeşitli birbirinden çekici olan efekt ve renklerden birini seçmek ve seçeceğiniz efekt ile özel, göz alıcı harika fotoğraflar videolar çekmeye başlamak. Bu yaptığınız yeni video ve fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla her an her yerde paylaşabilir ve dikkat çekebilirsiniz.

Bu Android program geniş bir filtre seçeneği sunmasının yanında, güçlü bir foto ve video düzenleme araçlarını da sunuyor. Bu APK araçlar video ve fotoğraflarınızı etkin bir biçimde oldukça farklı efektler, yazılar ve çeşitli animasyonların yanında daha pek çok şeyi eklemenizi sağlıyor. Böylece harika fotoğraf ve videolar oluşturabiliyorsunuz.

Bu Android indir ve oldukça kolay bir kullanım ara yüzüne sahip olduğu için detaylar ile uğraşmanıza gerek yok. Sadece çekim öncesi filtrenizi ve ayarınızı belirliyorsunuz sonrasında hemen kayıt başlatabilir ve dilerseniz kayıttan sonra video ya da çektiğiniz fotoğraf üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

POMELO – Absolute Filters POMELO – Absolute Filters

POMELO – Absolute Filters
POMELO – Absolute Filters

[24,68 Mb] (İndirme: 83)
Pomelo.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 2 144
 
Tarih 8-02-2015, 15:52
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: