Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android Şarkı Sözleri Uygulaması - musiXmatch
Android Şarkı Sözleri Uygulaması - musiXmatch

Android Şarkı Sözleri Uygulaması - musiXmatch


Android Şarkı Sözleri Uygulaması - musiXmatch Music Lyrics Player

Andorid uygulama çeşitleri arasında son yıllarda özellikle müzik severlerin dikkatini ve beğenisini toplayan pek çok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamalar sayesinde gerçekten de müzik dinlemek daha zevkli bir hale gelmiş ve insanların bu sayede müziklerin kalitesini daha iyi keşfetmeleri sağlanmıştır. Müzik dinleyicilerinin keşfetmesi gereken çeşitli oynatıcıların yanında, sizlere tanıtacağımız bu uygulama klasik bir müzik oynatıcısından çok daha farklı özellikler sunmaktadır.

Musixmatch Music Lyrics Player uygulamasının, adından anlayabileceğiniz üzere, dinlediğiniz şarkının o anda şarkı sözlerini gerçek zamanlı olarak göstermesi, bu uygulamanın en güzel ve mükemmel özelliğidir. Bu sayede her an her yerde android cihazınız ile müzik dinlerken bir yandan gerçek zamanlı olarak şarkı sözlerini de görebilir ve de dilerseniz karaoke yapabilirsiniz. Kimi kullanıcılar şarkılara eşlik etmeyi severken kimileri de şarkı sözlerini merak eder ve görmek ister bu Android program tam da bu kullanıcıların isteklerine cevap veriyor. Dünya çapında pek çok kişinin favorisi olmuş olan MusiXmatch Music Lyrics Player aynı zamanda başarılı bir media oynatıcısı olma özelliğini taşımaktadır.

Media oynatıcısı olarak göz önünde bulundurduğumuzda özellikle flac tarzı dosyaları oynatabilmesi büyük bir avantaj. Kullanımı kolay bir ara yüze sahip olmasının yanında, aradığınız şarkılara kolayca erişebilme ve kareoke yapabilmeniz için gerekli ince ayarları şarkılar üzerinde uyarlayabilmek gibi oldukça yaratıcı özellikleri var. Android kullanıcısı bir müzik severin mutlaka edinmesini isteyebileceği Android indir uygulaması.
Android Sürümü: Cihaza göre değişir
Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir

Android Şarkı Sözleri Uygulaması - musiXmatch Android Şarkı Sözleri Uygulaması - musiXmatch

Android Şarkı Sözleri Uygulaması - musiXmatch
Android Şarkı Sözleri Uygulaması - musiXmatch

[17,57 Mb] (İndirme: 230)
musiXmatch.apk


Reyting:

Kategori: Müzik ve Ses
Gösterim: 2 854
 
Tarih 31-07-2015, 14:41
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.