Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Assassin's Creed Pirates
Assassin's Creed Pirates

Assassin's Creed Pirates


GÜNCELLEME TARİHİ: 12 Mart 2015
MEVCUT SÜRÜM: 2.1.1
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri


Android Korsan Oyunu Assassin's Creed Pirates İncelemesi

"Android oyun indir" bölümünde sizler için çok güzel bir oyunun incelmesini ele aldık. Assassin's Creed Pirates ile korsanlar dünyasına gireceksiniz. Korsan denince de hemen gemi batırmalar, define arayışları akla gelir.

Bu oyunda da benzer kurgular üzerine bir konsept oluşturulmuş. "Apk oyun indir" sitemizin aksiyon oyunlar bölümünden bilgisayarınıza indirebileceğiniz bu oyunda deniz maceraları sizi bekliyor olacak. Ubisoft’un bu güzel oyununu artık Android cihazlarında da oynayarak, kendinizi müthiş bir maceranın ortasında bulacaksınız. Karayiplerde maceradan maceraya koşacaksınız.

Korsanların kaptanı olan Alonzo Batilia ise açık denizlerdeki meşhur bir korsandır. Şarkı söylemeyi de seven Kaptan korkusuzca çağının en büyük imparatorluk gemileriyle savaşarak zengin olmayı hedeflemektedir. Oyunda düşman gemisi gördüğünüzde onlara saldırarak yağma yoluyla içindeki cephane ve hazineleri alıyorsunuz. Bu Android oyun korsanlar arasında geçse de, haritanın büyüklüğünden dolayı sıkılmayacaksınız.

Oyuna başlamadan önceyse tayfa ekibinizi kurmanız gerekiyor. Tayfaları seçer seçmez denize açılabilirsiniz. Aynı zamanda elinize geçecek hazine haritalarıyla çok önemli define keşifleri de yapabilirsiniz. Ancak Kaptanın esas hedefi büyük hazine olan La Buse’ye ait olandır. En büyük isteği de bu büyük hazineyi ele geçirmektir. Ayrıca oyun hiç de sıkıcı gelmeyecektir. Zira kolayca bitirilemeyecek 50 farklı görev sizi bekliyor.

Deniz savaşları ise Assassin ile Templarlar arasında geçmektedir. 50’den fazla balığı avlama imkânına da sahipsiniz. Bunların içinde balina avı da var. Ayrıca yeni adalar da keşfe hazır haldedir. Apk oyun indir kısmından bilgisayarınıza inecektir.

NOT: Oyunun yaklaşık boyutu 729 Mb olup Wi-Fi ile güncellemeniz önerilir.

Assassin's Creed PiratesAssassin's Creed Pirates
Assassin's Creed Pirates

[7,79 Mb] (İndirme: 161)
Assassins-Pirates.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 781
 
Tarih 13-03-2015, 00:33
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.