Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Google Play Gazetelik
Google Play Gazetelik

Google Play Gazetelik


GÜNCELLEME TARİHİ: 8 Temmuz 2015
MEVCUT SÜRÜM: Cihaza göre değişir
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: Cihaza göre değişir

DİL: TÜRKÇE

Android yüklü cihazlarda tüm haberler rahat okunsun diye çıkarılmış "Mobil Gazete" diyebiliriz.

Android Google Play Gazetelik, önem verdiğiniz tüm haberler ve dergilerle ilgili daha fazla bilgiyi Android tabletinizdeki veya telefonunuzdaki tek bir uygulamada keşfedebilmenizi sağlamaktadır. Sesli, görüntülü ve diğer özelliklere sahip flaş haberlerin ve ayrıntılı makalelerin keyfini çıkarın. Spor, iş dünyası, mutfak, eğlence, moda ve daha fazlası. Artık tek bir yerde ücretsiz ve ücretli haberleri alabilir ve mükemmel görüntüye sahip tam HD dergilere abone olabilirsiniz. Yüzlerce önemli yayıncıyla bunların tümünü kolayca takip edebilir, okuyabilir ve paylaşabilirsiniz.

- Hepsi bir arada - Tek bir uygulamayla ve tek bir dokunuşla haberler, dergiler, bloglar ve diğer kaynaklardan ücretsiz ve premium içeriklere erişin.
- Şimdi Oku özelliğinden yararlanın - İlgilendiğiniz konuları hızlıca öğrenen ve zamanla ilgili alanlarınıza uygun içerikleri vurgulayan ana ekranla okumaya hemen başlayın.
- Keşfedin - Sanat ve Fotoğrafçılık, İş Dünyası ve Finans, Yiyecek ve İçecek vb. pek çok kategoriyi araştırın ve ilginizi en çok çekecek makalelerle etiketlenmiş konulara abone olun.
- Çevrimdışı Olun - Tüm haber sürümlerine, konulara veya dergilere erişerek tek bir sayfayı bile kaçırmayın. Zamanınız olmadığında daha sonra okumak üzere haberlere yer işareti koyun.

Google Play Gazetelik Google Play GazetelikGoogle Play Gazetelik
Google Play Gazetelik

[10,83 Mb] (İndirme: 756)
Google-Play-Gazetelik.apk


Reyting:

Kategori: Haberler ve Dergiler
Gösterim: 3 354
 
Tarih 8-07-2015, 22:13
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.