Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » TANGO için Marine Adventure
TANGO için Marine Adventure

TANGO için Marine Adventure


Tango İçin Marine Adventure Yükleyin Eğlenceli Zamanlar Geçirin

Birbirinden sevimli ve eğlenceli farklı balıklar arasında 3' lü eşleştirme yaparak hepsini bir araya toplamak ve böylece oldukça keyifli bir zaman geçirebileceğiniz oyuna sahip olmak istiyorsanız sizleri de TANGO için Marine Adventure fırsatından yararlanmaya davet ediyoruz. Eşsiz ve kelimeler ile çok fazla tarif edilemeyen bir su altı macerasına katılmak ve aynı zamanda bu eşleşmeleri yapabilmek için becerilerini, marifetini, hünerini konuşturmak istiyorsanız sizde en etkili ve her yaş kesiminden fazlası ile ilgi gören bu Android oyun fırsatından istifade edebilirsiniz.

Aynı zamanda diğer tüm deniz hayvanları ile birlikte sevimli bu balıkları toplayarak en yüksek puanları elde edebilir, kazandığınız hediyeler ile bu oyun için ne kadar usta bir isim olduğunuzu da rakiplerinizi gösterebilirsiniz. Boş zamanlarınızda eğlenceli ve keyif aldığınız bir vakit geçirmek istiyorsanız her daim tercih listenizde ilk sıralarda bulunduracağınız bir oyun çeşidi olduğunun garantisini de vermek istiyoruz.

Hiç bir ücret ödemeden tamamen bedava bu “Android oyun indir” işlemini başlatabilir ve saniyeler içerisinde yüklemeyi başarabilirsiniz. Böylece doğru bir seçimde bulunduğunuzu da bizzat görebilirsiniz. Oyun kesinlikle en muhteşem grafikler ve sizi tutku ile bağlayacak olan animasyon görüntüleri ile hazırlanmıştır. Sizi daha fazla oyunun içine sürükleyen baloncuk sesleri, deniz dünyasının her yerinde yarışabileceğiniz 22 alternatif ile oldukça cezbeden ve fazlası ile çekici bir oyun olmayı da başarmıştır. Aynı zamanda en basit seviyeden başlayıp, profesyonel düzeye gelmeniz için oynayabileceğiniz 200 bölüm olduğunu da sizlere hatırlatalım.

Hayal gücünüzün sınırsız olduğuna inanıyorsanız sizlerde bu 3' lü eşleştirmeleri yapmak adına hemen Marine Adventure “apk oyun indir” işlemini düşünmeden yapabilirsiniz. Oyunu nasıl oynayabileceğinize dair yükleme bittikten sonra giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Ancak bununda son derece basit olduğunu sizlere yeri gelmişken belirtmek isteriz. Deniz dünyasının sırlarını keşfederken, sevimli balıkları toplamanın ne denli heyecan verici olduğunu da böylelikle anlayabileceksiniz. Bütün bunlar ve çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz? Hemen indirin ve vaktinizi anlamlı bir hale getirin.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri


TANGO için Marine AdventureReyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 1 650
 
Tarih 25-01-2015, 02:05
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.