Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Sevimli Ayıcıklar - Yarat!
Sevimli Ayıcıklar - Yarat!

Sevimli Ayıcıklar - Yarat!


Eğlenceli Oyun İle Paylaşmak Daha Güzel

İnternet kullanımlarının yaygınlık kazanması ile birlikte, ihtiyaç duyulan eğlenme ve oyun seçenekleri yaşama renk katan seçenekleri de tüm oyun severlere sunmaktadır. Bu amaçla; anında "apk oyun indir" ihtiyaçlarında sadece bir internet yardımıyla, arzu edilen her an güvenli oyun indirme sağlanabilmektedir.

Bunlarla birlikte; akıllı telefonlar aracılığı ile de rahatlıkla oynanabilen oyun, Android oyun seçenekleri ile büyük küçük tüm oyun severlerin kesintisiz oyun ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Ayrıca; Android oyun indir ayrıcalıkları ile arzu edilen her an mobil indirme olanaklarının da elde edildiği seçenekler ile kesintisiz ve kaliteli oyun oynama ihtiyaçları da anında karşılanabilmektedir.

Bunlara ek olarak; yolculukta, dışarda, okulda ve iş yerlerinde de kesintisiz oyun keyfini tüm oyun severlere sağlamakta olan cep telefonuna indir ayrıcalıkları ile kaliteli oyun ile birbirinden eğlenceli zaman kazanımları da kesintisiz olarak elde edilebilmektedir.

Netice itibariyle; sevimli ayıcığın gövdesine kullanıcıların kendi resimlerini ekleyerek ve arkadaşlarıyla paylaşarak birbirinden eğlenceli vakitler sağlayan seçkin oyun ile oyun dünyasının sihirli atmosferini tüm arkadaşlarla paylaşarak çok daha fazla eğlenebilmek de son derece mümkündür.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.3

Sevimli Ayıcıklar - Yarat!

Sevimli Ayıcıklar - Yarat!Sevimli Ayıcıklar - Yarat!
Sevimli Ayıcıklar - Yarat!

[37,03 Mb] (İndirme: 67)
Sevimli-Ayiciklar.apk


Reyting:

Kategori: Aile Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 976
 
Tarih 22-01-2015, 23:51
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.