Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Sosyal » WHAFF Rewards
WHAFF Rewards

WHAFF Rewards


GÜNCELLEME TARİHİ: 19 Ocak 2015
MEVCUT SÜRÜM: 199
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.2 ve üzeri


Teknoloji Hareketliliğinde Devrim Yaratan Android Uygulaması - WHAFF Rewards

Teknolojik gelişmeler insanları yeni hizmet arayışları içerisine sokmaktadır. Bu gelişmelere bağlı olarak ihtiyaçlarını ön plana alarak arayış içerisine girmesi en doğal sonuçtur. İnsanların bu yeni hizmet arayışı en çok da oyun türü ağırlıklı olmaktadır. Çünkü gelişen toplumlarda nesiller daha çok oyun türüne yönelmektedir.

Durum böyle olunca da teknoloji firmaları hem ürettikleri cihaz üzerinden hem de cihazlar üzerindeki mevcut uygulamalar üzerinden yeni programlar eklemekte ve bunlara yeni daha ilgi çekecek özellikler üzerinde çalışmaktadırlar.

Dünya üzerinde nerede olursanız olun bu teknolojik gelişmelerden faydalanabilirsiniz. Teknolojik gelişmelerin öncülüğünü yapan firmaların geliştirmiş oldukları kullanışlı uygulamalar listesinin başında Android Uygulama gelmektedir.

Uygulamamanın güzel taraflarından biri de yükledikten sonra bu uygulama sayesinde hem oyun oynama hem de oynadığınız oyun üzerinden hediye kartları para kazanma olanağına sahip olmanızdır. Yani teknoloji size sunmuş olduğu bu hizmeti sağlarken aynı zamanda size hediyeler ve paralar kazandırarak uygulamalarla oynadığınız oyunlar keyifli bir hale getirmeyi hedeflemiş durumda. Android Program sayesinde her şeyin tadına varmak sizin elinizde.

Kendinize yapacağınız en güzel sürprizin teknoloji aracılığı ile android dünyasında gezinerek kendinize cevap verebilecek oyun ve programı hizmet veren internet siteleri üzerinden Android İndir butonunu tıklamanızdır. İndirdiğiniz bu uygulamalar sayesinde oyunların nasıl oynanacağı oyun açılırken çıkan ara yüzlerden kolayca bulabilirsiniz.

Halen teknolojinin bu yüzünü görmediyseniz hemen internet aracılığı bu hizmetlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Gelişen toplumlarda artık internetin hayatımızın her alanına girdiğini görmek mümkün. Siz neden bu dünyanın bir parçası olmayasınız. Bizler için her şeyin en güzelini yapan teknolojiye çok şey borçlu olduğumuz gerçeği işte bu uygulamaları hizmetimize sunan her geçen gün yenileyen firmaların düşüncesinden kaynaklanmaktadır.

Her sunulan hizmet bizi bir adım ileriye götürmek amaçlıdır. Sizler de bu sunulan olanaklardan fazlasıyla istifade etmelisiniz. Çünkü android dünyası görülmeye değer. Kullandıkça zamanınız keyifli hale gelecek ve sunulan oyun ve programlar için oynadığınız için kendinize sundukları için tasarlayan kuruluş ve firmalara teşekkür edeceksiniz. İnsanlık buna fazlasıyla değer.

WHAFF Rewards WHAFF Rewards
WHAFF Rewards
WHAFF Rewards

[13,95 Mb] (İndirme: 534)
Whaff-Rewards.apk
Reyting:

Kategori: Sosyal
Gösterim: 3 340
 
Tarih 22-01-2015, 23:19
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: