Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Drag Racing: Club Wars
Drag Racing: Club Wars

Drag Racing: Club Wars


Drag Racing Makalesi Okuyorsunuz Yoksa Siz De Mi Hız Tutkunusunuz?

Drag Racing daha önce de Creative Mobile platformu tarafından Android işletim sistemli için üretilmiş bir mobil oyundur. Oyun, kullanıcıların karşısına bu kez farklı bir adla çıktı: Drag Racing: Club Wars.

8 0cak 2015 tarihinde oyun severlerle buluşan Drag Racing: Club Wars, resmî forum sitelerindeki yorumlara bakılırsa yeni çıkmış olmasına rağmen sınıfını geçmiş olan bir Android oyun olma özelliğini taşıyor. Oyun, bu sürümüyle 1,5 versiyonuna ulaşmış durumda. Creative Mobile'ın geleneğini bozmadığı bu oyun da ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Drag Racing, Türkçe 'Kalkış Yarışı' anlamına geliyor. Oyunda amaç, yarışçının start çizgisinden finiş çizgisine değin sürekli sür ‘at yapmak ve arttırmaktır. Oyunu en sür ‘at yapabilen oyuncu kazanır. Bu sürümde öne çıkan yeniliklerden başlıcası otomobil modellerindeki artış oldu. Chevrolet, Honda, Wolkswagen, Nissan, Peugeot, BMW, Ford ve daha birçok otomobil markasıyla oyun severler tarafından ilgi gördü.

Bunun dışında kullanıcıların kuşkusuz sorduğu soruların başında, ''Oyuna ek bir adın verilmesinin nedeni nedir?'' sorusu gelmektedir.
Oyun Club Wars adıyla tanıtıldığından beri sürekli oyun severlerin cevabını aradığı ve Creative Mobile'ın da cevaplandırmaya çalıştığı bu sorunun yanıtını makalemizde açıklıyoruz.

Oyunun önceki sürümlerinde dünya çapındaki değişik ülkelerde yarışma yoktu. Ancak bu yeni sürümüyle bir yenilik olarak oyun severlerle buluşan bu oyun modu sayesinde kullanıcılar, seçtikleri otomobil markalarıyla dünyanın değişik ülkelerinde yarışabilmekteler.

Bu özelliğine ek olarak daha önceki sürümlerinde olmayan değişik ülkelerdeki kullanıcılarla rekabet bu sürümde yine kullanıcıların ifadesine sunuldu. Oyunu, ''Career Mod'' ile tek başınıza oynayabileceğiniz gibi ''Multiplayer'' moduyla da internet üzerinden diğer kullanıcılarla da oynayabileceksiniz. Ayrıca bu sürümde sohbet penceresi de eklenerek rakiplerin birbirleriyle sohbet etmeleri sağlanmış oldu. Apk oyun indir diye arama yaparak bu oyuna ulaşanlar da sohbet imkânına erişip tanışmış olup oyunun keyfini sürecek başka arkadaşlar da bulmakta.

Drag Racing serisinin bu yeni sürümüyle gelen yeniliklerden belli başlı özellikleri arasında geliştirilmiş grafikler ve genişletilmiş içerik, gerçeğe yakın yeni araçlar, mx-5'in düzeltilmesi, vites geçişlerindeki yenilik ve hız ve oyun performansındaki yenilikleri sayabiliriz.
Eğer sizler de hız tutkunuysanız bu oyunu mutlaka oynamalısınız. Bir arkadaşınız “hadi bana android oyun indir” derse bu oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Drag Racing: Club Wars

Drag Racing: Club Wars

Drag Racing: Club Wars
Drag Racing: Club Wars

[25,21 Mb] (İndirme: 186)
Drag-Racing-Club-Wars.apk


Reyting:

Kategori: Araba Yarış Oyunları / Yarış Oyunları
Gösterim: 2 504
 
Tarih 22-01-2015, 22:41
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.