Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » The Walking Dead No Man's Land
The Walking Dead No Man's Land

The Walking Dead No Man's Land


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri

The Walking Dead - Clementine İle Devam Ediyor

İkinci sezonda Clementine bu zor dünyada nasıl hayatta kalacağını öğrenmek zorunda kalmıştır. Küçük bir çocuk olarak kendisi için en güvenli alanı bulmak zorunda. Oyun beş bölümden oluşuyor. Biliyorsunuz ölüler bazen canlılar kadar tehlikeli olabiliyor. Bu yüzden Clementine için en doğru kararları almak zorundasınız. Kararlarınıza göre etrafınızdaki oyun da değişecek.

Birinci sezonda aldığınız kararlara bağlı olarak ikinci sezondaki oyuna başlayacaksınız. İkinci sezona başlamadan önce kendinizi Clementin'in yerine koymanızı ve yaşadığı dünyadaki zor koşullar yüzünden çabuk büyümek zorunda kalmış yetim bir çocuk gibi düşünmenizi tavsiye deriz. Yeni yerler keşfetmek ve bazı korkutucu seçimler yapmanız gerekebilir. Android oyun olarak indirmeyi düşünenlerin 5GB bellek ve çift çekirdekli 1.2GHz bellek özelliklerine dikkat etmeleri faydalı olabilir.

Ayrıca Android oyun indir yazarak ulaşabileceğiniz birçok siteden oyuna ulaşabilirsiniz. Oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte oyun severlerden büyük ilgi görmesi üçüncü sezonun da çıkması için çalışmaların hızlanmasına sebep olmuş olabilir. Bilgisayar dışında telefon üzerinden de oynayabileceğiniz bu oyun için Galaxy S2-Adreno, Droid RAZR ve Galaxy S3 Mini cihazlarında perforans sorunu yaşayabileceğinizi belirtmek isteriz. Ayrıca Galaxy TAB3 kullanalar maalesef telefonlarından bu oyunu oynayamayacaklar.

Telefonunuza indirmek için "apk oyun indir" yazarak arama yaptığınız sitelerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çok az insanın hayatta kaldığı filmin oyununu ister bölüm halinde isterseniz de sezon olarak indirebilirsiniz. Oyunu sizin kararlarınızın şekillendirdiğini unutmayın, en zevkli kısmı ise kararlarınızın sonucunu görmeniz. Ayrıca insanlarla ilişkilerinizi iyi tutmanız da oyun süresince çok işinize yarayacak. Hatırlarsanız birinci sezonda Clementine Lee'yi kendi iyiliği için öldürmüştü ve ikinci sezon da yine Clementine'in hayatta kalması için uğraşmaya devam edeceğiz.

Oyunun kurulumu da oldukça basit, iki üç adımda uygulamayı kurabilirsiniz. Oyunun diziden ziyade çizgi romanı temel aldığını unutmayın. Bu nedenle korkunun hat safhada olduğu durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlginç karakterler, açlık ve ölüm, yaşanan çelişkiler ve ahlaki sorgulamalar oyun boyunca sizi içine alacak. Tabi ansızın karşılaşacağınız zombi saldırılarını da unutmamak gerek.

Açlıkla başa çıkabilmek ve hayatta kalabilmek için yiyecek ve cephane toplayıp depolayabilirsiniz. RPG öğeleri içeren oyunda grafik macera oyunlarındaki bulmacalar çok az rastlayacaksınız. Az da olsa grafik hatalarla karşılaşabilirsiniz. Ancak oyunun kurgusu, etkileyici diyaloglar ve mükemmel görsellik size bu eksikleri hiç fark ettirmeyecektir.

Bu yeni sezon ile daha önce düşündüğünüz ve üzerine bazı yargılar geliştirdiğiniz karakterlerin gözünüzde tamamen değişebileceğine hazırlıklı olmalısınız. Clementin ile konuşmalara eşlik etmekten çok keyif alacaksınız ve nesnelerle etkileşime geçmekten de çok keyif alacaksınız.

Clementine'in gireceği yeni grupta aldığınız her karar ve yaptığınız her hareket çok önemli. Grup üyeleri kendileri hakkında çok fazla bilgi vermese de yaşanan durumlar çelişkili haller ile üyeler hakkında fikriniz oluşacak. Ve oyun boyunca Clementin'in küçük bir çocuktan genç bir kıza doğru nasıl geçiş yaptığına tanık olacaksınız.

The Walking Dead No Man's Land
The Walking Dead No Man's Land

The Walking Dead No Man's Land
The Walking Dead No Man's Land

Boyut: 29,91 Mb ( indirme: 218 )
The-Walking-Dead.apk


Reyting:

Kategori: Macera Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1710
 
Tarih 22-03-2017, 00:33
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: