Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android Launcher 8
Android Launcher 8

Android Launcher 8


GÜNCELLEME TARİHİ: 6 Şubat 2015
MEVCUT SÜRÜM: 2.6.5
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri


Farklı Bir Telefon Kullanma Hissi Yaratan Uygulama

Var olan Android telefon ya da tabletin dizaynı sıkıcı ya da pratik gelmeyebilir . Bu gibi durumlarda genellikle farklı android uygulama temalar indirerek cihazda bulunan görünümü değişme yoluna gidilebilir . Fakat indirilen tema da kullanıcıyı hoşnut tutmayacağı için izlenen yol bu kez cihazın ara yüzünü değiştirmek olur . Xinyi Network firmasının yapımını ve sunumunu gerçekleştirdiği Launcher 8 free ( fake wp8 ) , kullanılan cihazın sistem ara yüzünü değişerek farklı bir deneyim yaşanmasını sağlayan oldukça popüler bir programdır.

Android platformdaki telefon ve tabletlere Google Play Store üzerinden android indir seçeneği ile kolayca indirilen Launcher 8 , kurulumu sonrası yepyeni ve çok farklı bir ara yüz hizmeti sunmaktadır . Gayet sorunsuz bir biçimde cihazı Windows Phone görünümüne dönüştüren bu Android program , adeta yeni bir telefon kullanıyormuş hissi vermektedir .

Launcher 8 sayesinde açılış ekranını değişebilme , simgeler için farklı renkler belirleme , yapılan işlemleri geri döndürme , uygulama listesini değiştirme , ana ekrana uygulama ekleme , Windows Phone 8 bildirim çubuğu ve kilit ekranı kullanabilme gibi türlü farklılıklarla karşılaşılmakta , yeni bir telefon kullanıyormuş hissi yakalanılmaktadır.

Oldukça beğenilen ve Android tablet ve telefon kullanıcıları tarafından tercih edilen Launcher 8 free uygulaması , 8,9 mb boyutundadır ve şu ana dek 10 milyonun üzerinde indirme oranını yakalamıştır.

Android Launcher 8 Android Launcher 8

Android Launcher 8
Android Launcher 8

Launcher-8.apk [8,91 Mb] (Sayaç: 112)


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 1 511
 
Tarih 12-02-2015, 18:26
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (1)
John Doe 12 Şubat 2015 13:21
şu ana kadar kullandığım en rahat, hızlı, stabil ve güzel launcher, herkese tavsiyemdir.
          1
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.