Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » İnternet Speed Meter Lite
İnternet Speed Meter Lite

İnternet Speed Meter Lite


GÜNCELLEME TARİHİ: 29 Aralık 2014
MEVCUT SÜRÜM: 1.2.10
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri


İnternet Hızını Gösteren Program

Dokunmatik ekran tablet ve telefonlarda İnternet kullanılarak geçirilen vakit, toplam harcanan vaktin %90 'ına tekabül etmektedir. Bu kadar yoğun bir biçimde kullanılan İnternet, wi - fi kaynaklı olabileceği gibi telefonun veri yoluyla İnternet paketi kullanması şekliyle de olabilir. Fakat kullanılan bu İnternetin miktarı ve hızının anlık değişimini bilmek, kontrollü bir internet harcaması yapmaya imkân vereceği gibi hıza bağlı indirme seçeneklerini de düzenlemektedir.

Dynamic Apps firması tarafından geliştirilen ve sunulan " Internet Speed Meter Lite " uygulaması ise tüm bu bahsedilen verileri bir arada sunarak adeta bir internet ölçüm hizmeti vermektedir . Android platformunda Google Play Store üzerinden Android indir komutu ile indirilebilen Internet Speed Meter Lite , İnternet hızını anlık olarak yansıtan bir Android uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır .

Telefon ve tabletin durum çubuğunda wi-fi , veri ve 3G hızını anlık olarak gösteren bu android program , 30 günlük veri kaydı yapma özelliğine sahiptir . Ayrıca alışılmadık şekilde hiçbir reklam uyarısı yapmayarak kullanıcıyı rahatsız etmeyen Internet Speed Meter Lite , telefon ve tablet kullanıcılarını hoşnut etmektedir .

1,4 mb boyutla oldukça az yer kaplayan Internet Speed Meter Lite, 1 milyon - 5 milyon arası indirme ile geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilmektedir.

İnternet Speed Meter Lite İnternet Speed Meter Lite


İnternet Speed Meter Lite
İnternet Speed Meter Lite

internet-Speed-Meter-Lite.apk [1,36 Mb] (Sayaç: 48)
Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 1 293
 
Tarih 12-01-2015, 22:55
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.