Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Pororo Penguin Run
Pororo Penguin Run

Pororo Penguin Run


Pororo Ve Arkadaşlarıyla Maceraya Katıl

Özellikle çocuklar tarafından beğenilerek izlenen 3 boyutlu animasyon olan Pororo the Little Penguin karakteri bu kez " Pororo Penguin Run " oyunu ile tam bir eğlence olarak karşımıza çıkmaktadır. Animasyon filminde yer alan karakterlerin bulunduğu oyun, yediden yetmişe akıllı telefon ve tablet kullanıcıları tarafından eğlenceli vakit geçirmek adına indirilmektedir. Ücretsiz olarak indirilebilen bu Android oyun, Supersolid firması tarafından geliştirilip sunulmaktadır.

Pororo Penguin Run oyununda kar kasabasından saraya kadar çeşitli etaplarda var olan engellere takılmadan koşup zıplanarak oynanan oyun, yıldızlar ve altınlar toplanarak oynanmaktadır. Pororo Penguin Run oyununun esas karakteri olan Pororo 'nun kontrol edilerek başlandığı oyun, macera sever akıllı telefon ve tablet kullanıcıları tarafından sevilerek tercih edilmektedir.

Android platform üzerinden Google Play Store 'de android oyun indir komutu ile indirilen Pororo Penguin Run, ana karakter Pororo 'nun yanı sıra dinozor Crong, ayı Rody, sihirli Tongtong, penguen Petty, kunduz Loppy, robot Rody ve tilki Eddy kontrol edilerek de oynanmaktadır. Bu karakterleri elde edebilmek için engelleri aşarken altınları toplamak gerekmektedir.

İnternet üzerinden "apk oyun indir" seçeneği ile de indirilebilen oyun, 1 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından oynanmakta olup, şirin tasarımıyla oldukça beğenilmektedir.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri


Pororo Penguin Run

[37,05 Mb] (İndirme: 235)
Pororo-Penguin-Run.apk


Reyting:

Kategori: Koşma ve Kaçış / Macera Oyunları
Gösterim: 2 687
 
Tarih 12-01-2015, 00:01
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.