Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » MyPhoneExplorer Client
MyPhoneExplorer Client

MyPhoneExplorer Client


MEVCUT SÜRÜM: 1.0.34
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 1.6 ve üzeri


Telefon Bilgilerinizi Bilgisayarınıza Yedekleyin

İş hayatınızın bazı anlarında telefonlarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz bilgilerinizi geri getirmek istersiniz. Fakat herhangi bir yedekleme işlemi yapmadığınızdan dolayı bu işlem oldukça imkânsız görünür gözünüze. Ama artık My Phone Explorer Client uygulaması ile bilgilerinizi yedeklemek ve istediğiniz zaman ulaşmak oldukça basit bir hal alıyor.

Rehber, takvim, sms, dosyalar ve fotoğraflarınız gibi daha birçok bilgiyi sizde bu program sayesinde yedekleyerek hem iş hayatında hem özel hayatınızda avantajlar sağlayabilirsiniz. Android uygulama kategorisinde yer alan bu uyguluma kendinizi ve bilgilerinizi güvende hissetmenizi sağlayacak. Sizde bu gibi işlemlerinizi kolaylaştırmak için Android program indirebilir her işinizi pratikleştirebilirsiniz.

Bir işe başlarken daha önceden sildiğiniz bir evrakınızı hatırladığınızda hepiniz keşke silmeseydim tarzında pişmanlık yaşarsınız. Fakat artık yedekleme yaptıktan sonra sildiğiniz her evrakı ya da belgeyi aklına gelebilecek yedeklenebilecek her bilgiye sonradan telefonunuzdan silseniz bile android kolaylığı ile rahatça ulaşabilirsiniz. İş hayatında sizler de diğer çalışanlardan farklı olmak ve yapacağınız işler ile kendinizden konuşturmak istiyorsanız iki kat titiz, düşünceli ve programlı olmalısınız.

Sende eğer telefonunun bir yedeğini saklayıp telefonunda değişiklikler yapmak isteyenlerdensen hemen Android indir. Android sisteminin sizlere sunduğu bu ayrıcalıkla programlara sizlerde bir tık ile kolayca sahip olabilirsiniz. Her telefonu uygun bu uygulamaya google play ile sizlerde kolayca istediğiniz uygulamaları ve oyunları indirebilirsiniz. Bu yedekleme uygulaması oldukça basit kullanım şekli ile iş hayatında sizlerin yardımcısı olacaktır.

MyPhoneExplorer Client MyPhoneExplorer Client
MyPhoneExplorer Client
MyPhoneExplorer Client

MyPhoneExplorer.apk [823,29 Kb] (Sayaç: 32)
Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 1 159
 
Tarih 11-01-2015, 23:11
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.