Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Monster Legends Canavar Besleme Oyunu
Monster Legends Canavar Besleme Oyunu

Monster Legends Canavar Besleme Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Android Canavar Besleme Oyunu Monster Legends

Monster Legends oyunu keyifle oynayabileceğiniz bir simülasyon ve savaş oyunudur.Tablet ve android tablet ayrıca android telefonlara uygun olan bu android oyun çok eğlenceli bir oyundur. Bu oyunla beraber hayal dünyanızdaki değişimleri fark edip birçok yenilikle karşılaşacaksınız. Bu oyunda kudretli ve efsaneci canavarları evcilleştirerek onları besleyeceksin macera dolu bir oyun seni bekliyor ayrıca onları çiftleştirip kendine yeni bir oyuncu daha katabileceksin.

Macera haritasında savaşmak ve düşmanlarını yenmek için yeni strateji ve beceriler geliştirmelisin. Ülke çapında çocukların hatta ve hatta büyüklerin bile oynadığı Monster Legends oyunu oynayıcılara büyük zevk ve heyecan sınırlarını zorlamaktadır. Korkunç ve savaşçı oyuncuları çiftleştirerek onları beslemelisin çünkü bu oyunda onları çiftleştirdikten sonra yeni savaşçılarını oyunda kullanacaksın. Bu savaşçılarla oyunda yeni stratejik konum geliştirerek savaş ve teçhizat malzemelerini artıracaksın.

Yaklaşık olarak 100 den fazla canavarla karşılaşacaksın ve macera dolu ormanlarda ve çeşitli bölgelerde bunlarla savaşacaksınız ve her hafta oynadığın sürece bir tane yaratıkla karşılaşarak macera dolu bir serüvene atılacaksın.İnsanların özellikle de çocukların keyifli bir şekilde oynadığı Monster Legends oyunu çocukların her gün sürekli ve severek oynadığı bir oyundur. Üç oyuncuyla karşılaştığında korkusuz bir biçimde kafa kafaya mücadele vererek onları yendikçe kendini geliştirerek yeni stratejiler oluşturacaksın. Monster Legends oyununda macera ve arena modu arasında seçim yapmalısın dövüş tarzı için arena korku ve heyecan için macera moduna alarak stratejini belirmeli ve korkusuz bir biçimde savaşmalısın.

Rakiplerini seçip karşına gelecek olan kişilerin malzemelerini çalabilir bunları kendi savaş alanlarında bir ihtiyaç olarak kullanabilirsin. Çocukların macera dünyasına büyük katkıda bulunan bu oyun herkesin severek oynadığı bir oyundur. Skorda en yüksek hedeflere ve en yüksek puanlara ulaşmak için sürekli savaşıp rakiplerini yenmelisin ki en iyi savaşçı sen olmalısın. Canavarların rütbesini yükseltmek için çok çalışman gereklidir.Rütbe yükselterek oyunda ayrı bir deneyim yaşayabilirsin. Monster Legends oyunu birbirinden çılgın ve canavar vahşi hayvanlarla ve birbirinden yetenekli bu varlıklarla macera dolu bir oyun sizleri beklemektedir.

Oyunu sürekli oynadıkça kilitler açılacak ve oyun daha da güzel hale bürünecek.İlk başlarda sıkılırsanız bile oyuna daha sonradan alışıp macera dolu bir oyun ve gizemli bir macera sizleri beklemektedir. Bu oyunda arkadaşlarınıza yardım edebilir çeşitli hazinelerini çalarak kendiniz kullanabilirsiniz.Bu oyunu indirmek çok kolaydır,

Monster Legends adresinden Android oyun indir butonuyla oyunu indirip macera dolu bir oyuna girebilirsiniz. Monster Legends oyunu bir simülasyon oyunu olmasına rağmen eğlenceli ve macera dolu bir oyundur. Her yaştan grup çocuğun keyifle oynadığı Monster Legends oyunu çoğu kişi tarafından olumlu sonuç alınmıştır. Çünkü oyunda zekayı geliştirici noktalar ve çocukların macera dünyasına inecek bölümler birçok oyunda olmadığı kadar bu oyunda mevcuttur.

Son olarak şundan bahsetmek istiyorum bilgisayarınızda nasıl dosyaların uzantısı exe vb şeyler olmaktadır, android uygulamaların sonundaki uzantıda apk şeklindedir. Android sürümlü telefonlarınıza google dan apk oyun indir yazdığınızda kolay ve hızlı bir şekilde Monster Legends oyununu telefonunuza yükleyebilirsiniz. Macera dolu bir oyun oynamak istiyorsanız sizlere Monster Legends oyununu tavsiye ederim.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 4.2.2

Monster Legends Canavar Besleme Oyunu

Monster Legends Canavar Besleme Oyunu

Monster Legends Canavar Besleme Oyunu

Monster Legends Canavar Besleme Oyunu
Monster Legends Canavar Besleme Oyunu

[58,65 Mb] (İndirme: 98)
Monster-Legends.apk


Reyting:

Kategori: Simülasyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 3 261
 
Tarih 27-09-2016, 18:24
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.