Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Kişiselleştirme » CM Launcher 3D
CM Launcher 3D

CM Launcher 3D


Akıllı Telefonunuzu Yeniden Yaratmak

Uygulamaların hemen hemen hepsi sahip olduğunuz akıllı telefon ve tabletlerinizde yeniden ruh verip,klasik masaüstü ve ara yüzlerden sıkıldıysanız hiç zaman kaybetmeden bu ara yüzlerle hemen bir Android uygulama indirin.

Değişik tasarımlarla ve ara yüzlerle hizmette olan bu yenilik harikası Android program siz teknoloji tutkunlarının sürekli başvurabileceğiniz harikalar içeriyor. Android indir ana sayfalarından bu uygulamalar mevcut ve her geçen gün değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte güncelleşmektedir. Pek çok kişi telefondaki arka plan ara yüzden memnun olmadığı için telefonunu değiştirme ihtiyacı içerisine girmektedir. Tam da bu noktada Android cihazlar için tasarlanan bu uygulamalar, telefon değiştirmeden mevcut telefonunuzu yenileyecek ve bu durum karşısında siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Gelişen bir topluma paralel olarak insanların ihtiyaçları her geçen gün artmakta ve bazı durumlarda yetersiz kalmakta.bu eksikliği hissetmemek için Android uygulamalara bakın derim.

Edineceğiz bu uygulamalar akıllı cihazlarınıza eskisinden daha iyi bir performans verecek. Örneğin telefon hafızasında daha çok yer bırakacak,telefon bataryanızdan daha fazla istifade edeceksiniz. Üstelik bunlarla da sınırlı değil. Akıllı cihazınızdaki hız performansınızı da yükseltmiş olacaksınız. Tüm bu avantajlardan faydalanmak herkes gibi sizin de fazlasıyla hakkettiğinize inanıyorum.

Android uygulamalar sadece bunlar kadar sınırlı değil elbette bir yandan yeni tasarım yeni temalar. Yeni oyunlar, yeni performans yükselten uygulamalar ve daha nelere neler... Siz de akıllı cihazınıza yeni bir yüz vermek istiyorsanız uygulamaları deneyin derim.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.94.2

CM Launcher 3D Android İndir


CM Launcher 3D APK İndir

CM Launcher 3D

[21,15 Mb] (İndirme: 366)
CM-Launcher.apk


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 4 121
 
Tarih 25-12-2019, 19:59
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: