Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » CM Launcher - Hızlı ve Güvenli
CM Launcher - Hızlı ve Güvenli

CM Launcher - Hızlı ve Güvenli


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Akıllı Telefonunuzu Yeniden Yaratmak

Uygulamaların hemen hemen hepsi sahip olduğunuz akıllı telefon ve tabletlerinizde yeniden ruh verip,klasik masaüstü ve ara yüzlerden sıkıldıysanız hiç zaman kaybetmeden bu ara yüzlerle hemen bir Android uygulama indirin.

Değişik tasarımlarla ve ara yüzlerle hizmette olan bu yenilik harikası Android program siz teknoloji tutkunlarının sürekli başvurabileceğiniz harikalar içeriyor. Android indir ana sayfalarından bu uygulamalar mevcut ve her geçen gün değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte güncelleşmektedir. Pek çok kişi telefondaki arka plan ara yüzden memnun olmadığı için telefonunu değiştirme ihtiyacı içerisine girmektedir. Tam da bu noktada Android cihazlar için tasarlanan bu uygulamalar, telefon değiştirmeden mevcut telefonunuzu yenileyecek ve bu durum karşısında siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Gelişen bir topluma paralel olarak insanların ihtiyaçları her geçen gün artmakta ve bazı durumlarda yetersiz kalmakta.bu eksikliği hissetmemek için Android uygulamalara bakın derim.

Edineceğiz bu uygulamalar akıllı cihazlarınıza eskisinden daha iyi bir performans verecek. Örneğin telefon hafızasında daha çok yer bırakacak,telefon bataryanızdan daha fazla istifade edeceksiniz. Üstelik bunlarla da sınırlı değil. Akıllı cihazınızdaki hız performansınızı da yükseltmiş olacaksınız. Tüm bu avantajlardan faydalanmak herkes gibi sizin de fazlasıyla hakkettiğinize inanıyorum.

Android uygulamalar sadece bunlar kadar sınırlı değil elbette bir yandan yeni tasarım yeni temalar. Yeni oyunlar, yeni performans yükselten uygulamalar ve daha nelere neler... Siz de akıllı cihazınıza yeni bir yüz vermek istiyorsanız uygulamaları deneyin derim.

CM Launcher - Hızlı ve Güvenli CM Launcher - Hızlı ve Güvenli

CM Launcher - Hızlı ve Güvenli
CM Launcher - Hızlı ve Güvenli

Boyut: 2,18 Mb ( indirme: 281 )
CM-Launcher.apk


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 1905
 
Tarih 22-05-2015, 22:31
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: