Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Apk Oyun İndir » The Simpsons Tapped Out APK
The Simpsons Tapped Out APK

The Simpsons Tapped Out APK icon


Eğlenceli Bir Android Oyun Arayanlar İçin The Simpsons Tapped Out APK

"The Simpsons Tapped Out APK oyunu", tabletinizde veya Android telefonunuzda oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyundur. Üstelik bu strateji oyunu tamamen ücretsizdir. Oyuna Springfield şehri oluşturarak başlıyorsunuz. Şehri oluşturmadan önce de ilk olarak Simpson'ların evini oluşturmanız gerekiyor. Evin inşasını yapmanız için gereken adımları öğreten yardım alıyor ve bu yardım sayesinde zorlanmadan zevkinize göre bir Springfield yaratıyorsunuz.

Oyunda, çizgi filmdeki binalar, karakterler ve animasyonlar görülmektedir. Oyunun iyi özelliklerinden biri olan Simpson karakterlerine görev verebilme özelliği sayesinde para kazanabilmeniz mümkün hale geliyor. Ayrıca şehrinizde tehlike oluşturacak zombileri de unutmamak gerekir. Zombileri şehrinizden yok edebilmek için onlara dokunmanız yeterlidir. Bu sayede çeşitli eşyalar kazanabiliyorsunuz. Oyundaki ses efektleri de çizgi filmden alınmıştır ve bu durum oyunu çok eğlenceli bir hale getirmektedir. Özellikle Simpsons hayranlarının oynayabileceği mükemmel bir oyundur. Tek olumsuz yanı, oyun maalesef İngilizce dil seçeneği ile kullanılmaktadır.

"APK Oyun" içinde işinizin kolaylaşmasını sağlayan şeyleri parayla satın alabilmeniz mümkündür. Üstelik hesap oluşturduğunuz takdirde cihazınızdan oyuna başladığınızda hangi seviyede iseniz, başka cihazdan kendi kullanıcı adınızla The Simpsons Tapped Out oyununa giriş yaparak kaldığınız seviyeden oyuna devam edebiliyorsunuz ve bu özellik oyun için çok büyük bir artı oluşturuyor. Oyunda arkadaşlarınızın kurduğu şehirleri de ziyaret edebiliyor ve onlara hediyeler gönderip, hediyeler alabiliyorsunuz. Pek çok kullanıcı, oyunun adeta bağımlılık yaptığını söylemektedir. Çünkü oyunda Level atladıkça sizleri nelerin beklediğini merak ediyor ve bu yüzden oyundan ayrılmak istemiyorsunuz.

The Simpsons Tapped Out "Apk Oyun İndir" oyununda karakterlerin konuşmaları oldukça eğlenceli ve bu sayede oyunu oynarken aynı zamanda kahkahalarınızı da tutamıyorsunuz. Karakterlerinize verdiğiniz görevleri tamamladığınızda ise; her görev için Donut ve bir miktar para kazanıyorsunuz. Evleri inşa etme sürelerini aza indirmek için donut kullanabiliyorsunuz.

Oyunun İngilizce oluşundan dolayı oyuna başlamak için tereddüt duyuyorsanız; oyunun nasıl oynanacağını gösteren yönergeler sayesinde, oyunu zorlanmadan rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Level atladıkça oyunu daha çok seviyor ve oyunu oynadığınızda eğlenceli vakit geçiriyorsunuz. Kazandığınız oyun parası ve donut ile de şehrinizi büyütebiliyorsunuz. Şehrinizin tasarımı tamamen size ait olmaktadır. Bunun için görevleri tamamlamanız çok önemlidir. Çünkü görevleri tamamladıkça fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz.

Oyunun tamamen ücretsiz oluşu, herkes tarafından oynanmasını sağlamaktadır. Oyundaki mükemmel animasyonlar sayesinde oyun daha çok sevilmekte ve daha fazla eğlenceyi arttırmaktadır. Homer, Marge, Bart, Maggy ve Lisa gibi oyunun karakterleri ile keyifli dakikalar geçirmek sizin elinizde. Oyunu indirdiğiniz an, oynamaya başlayabilir ve bu keyifli karakterlerin diyaloglarına şahit olabilirsiniz. The Simpsons Tapped Out oyununda her ayrıntı düşünülmüş ve buna göre ayarlanmıştır.
Eğer daha önceden filmlerini izleyen biri iseniz, filmde izlediğiniz birçok sahneyi, bu oyunda da görmeniz mümkündür. Şehri inşa ediyor oluşunuz sizi daha çok heveslendirecek ve en güzel şehri oluşturabilmek için büyük bir çaba harcayacaksınız. Bu yüzden karakterlerinize belirli zamanlar içinde tamamlanması gereken görevler verecek ve bu görevleri tamamladığınızda da karşılığını alacaksınız.

Siz de Springfield şehrini oluşturmak ve Simpsonsların eğlenceli dünyasında yerinizi almak istiyorsunuz oyunu oynamaya başlayabilir ve her seviyede farklı bir macera ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynarken eğlencenizi de arttırabilir ve sürekli gülümsediğinizi fark edebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 4.52.0
The Simpsons Tapped Out APK

[72,9 Mb] (İndirme: 44)
The-Simpsons.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 2 854
 
Tarih 16-11-2021, 16:11
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: