Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Air Control 2 Android
Air Control 2 Android

Air Control 2 Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Android Uçak Kontrol Oyunu Air Control 2 İle Kontrolü Siz Sağlayın

Air Control 2, Android telefonlardan ücretsizce indirilerek oynanabilen bir strateji oyunudur. Popüler Air Control oyununun devamı olan bir oyundur. Air Control 2 oynayanlar, uçaklar ile hava taşımacılığı ile ilgili olan araçların genel kontrolünü sağlayarak hava kontrol görevlilerinin kimliğine bürünerek oyunu sürdürüyorlar.

Air Control 2, ovalar, dağlık araziler ve uçsuz bucaksız çöller gibi görseller ile oyunun keyfini daha iyi çıkarmamızı sağlamaktadır. Kullanılan taşıtların tüm hareketlerinin sorumluluğunu kullanıcıya bırakan bir oyundur. Ayrıca oyunda fırtına, yağmur, sis, kar ve gibi hava koşullarında seyahat ederken bunun mücadelesini de vermek zorunda kalacak ve bu olumsuz şartlara rağmen kontrolü kaybetmemek için ve bir kazanın oluşmaması için büyük bir mücadele vereceksiniz.

Tabi ki bunları yaparken vaktinizi de çok iyi ayarlamayı unutmamalısınız. Çünkü oyunda çoğu zaman saniyeler ile yarışacaksınız. Günümüzde çok fazla oynanan bu oyun, herkes tarafından oldukça beğenilmektedir. Air Control 2, arkadaşlarınız ile de oynayabileceğiniz bir oyundur. Co-Op modu ile de istediğiniz arkadaşlarınızla oyun oynamanın keyfini yaşayabilmeniz mümkündür. Oyunu hiç bıkmadan oynayacak ve vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Air Control 2 oyununda amaç; uçakları kontrol etmek ve kontrolünü gerçekleştirdiğiniz bu uçakların hava alanına sağ salim ulaşmalarını sağlayarak, uçuşta ve inişte birbirlerine çarpmadan yere düzgün bir şekilde inmelerini sağlamaktır. Bu yüzden kontrolünü gerçekleştirdiğiniz uçakların rotalarını çizmek tamamen size ait olmaktadır.

Oyuna ilk başlanıldığında, kolay bir oyun gibi gelse de, oyunda ilerledikçe uçakların sayıları artıyor ve oyun giderek zorlaşmaya başlıyor. Bu nedenle oyuna ilk başladığınız andan itibaren çok iyi bir strateji belirlemeli ve belirlediğiniz bu stratejiye göre oyunda ilerlemeye devam etmelisiniz. Oyunda değişik mekanların yanı sıra, değişik hava alanları da bulunmaktadır. Zaten bu hava alanlarından istediğinizi seçip oyuna başlıyorsunuz. Oyunu oynarken unutmamanız gereken en önemli şey; uçakların iniş rotasını belirlerken çarpışmamalarını sağlamaktır.

İyi bir rota belirlemediğiniz takdirde kazalara sebebiyet vermeniz kaçınılmazdır. Belirlediğiniz doğru iniş rotaları ile de, başarılı bir iniş gerçekleştirmeniz mümkün hale gelmektedir. Tabi ki bunları yaparken uçuş ile ilgili tüm araçların kontrolünün de sizin elinizde olduğunu unutmamalısınız. Air Control 2 ile Dünyadaki farklı mekanları görerek oyundan daha fazla zevk alacaksınız.

Ayrıca çoklu oyuncu modu ile arkadaşlarınız ile rekabeti arttırarak oyunu daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Olumsuz hava şartları ve sizi engellemeye çalışan fırtınalar sayesinde doğru bir strateji belirlemeye çalışarak büyük bir mücadele ile oyunu sürdüreceksiniz. Tamamen beceri ve iyi bir stratejiye dayanan bu eğlenceli oyun, eğlence severler için sunulmuştur. Üstelik Android telefonlarınıza kolayca ücretsiz olarak indirebilir ve dilediğiniz her an oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Uçakların kontrolünü sağlamak sizi daha çok heyecanlandırarak oyuna bağlanmanızı sağlayacaktır. Sıkıcı ve sıradan oyunlara göre, gayet keyifle oynayacağınız bir oyundur ve oynarken asla sıkılmayacaksınızdır. Çok iyi stratejilerim ile bu oyun tam bana göre diyorsanız, oyunu hemen oynayabilmeniz mümkündür. Ayrıca uçak meraklıları için de oynayabilecekleri ideal bir oyundur. Çünkü oyunda uçak modellerini görebiliyor ve akıcılığı sayesinde kendinizi oyunun içine dahil edebiliyorsunuz. Gerçekten kurgusu ile objeleri ile ve tasarımı ile çok başarılı bir oyundur.

Air Control 2 Android

Air Control 2 AndroidAir Control 2 Android
Air Control 2 Android

[33,01 Mb] (İndirme: 21)
Air-Control-2.apk


Reyting:

Kategori: Uçak Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 183
 
Tarih 3-01-2015, 00:36
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.