Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android Uzman TV
Android Uzman TV

Android Uzman TV


MEVCUT SÜRÜM: 1.1.1
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 3.2 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

Bilinmeyen Her Konu, Uzman TV’de Ki Uzmanlar Tarafından Görüntülü Videolarla Cevaplanıyor

Hızla gelişen teknoloji sayesinde, istenen bilgilere kolayca ulaşmak artık çok daha kolay. Uzman TV, bilinmeyen her konudaki sorulara, görüntülü olarak cevap verildiği bir platformdur. Uzman TV’de bulunan onbinlerce uzman videosuna kolayca ulaşmak mümkün. Sağlık, ekonomi, okul, ticaret, dekorasyon, eğitim, inşaat, turizm, sanat ve daha birçok konularda görüntülü olarak bilgi edinmek mümkün olmaktadır. İhtiyaç duyulan her konuda arama yapmak, son derece kolay olmaktadır.

Sorulan sorulara, konunun uzmanı kişiler tarafından görüntülü olarak cevap verilmesi daha yararlı olmaktadır. Aynı zamanda öğrenilmek istenen konu, uygulamalı anlatım videoları ile daha da etkili olmaktadır. Bunun yanı sıra, sorulan sorulara verilen cevaplar ile konu başlığındaki diğer videolara ve ilgili içeriklere de ulaşılabilirsiniz.

Android Uzman TVYeni eklenen videoları, en çok izlenen konuları ve bu konularda yorum yapan, soru yanıtlayan tüm uzmanları takip edebilirsiniz. Uzman TV, Android uygulaması ile ihtiyacınız olan her yerde, her zaman yanınızdadır. Uzman TV’nin 10 farklı kanalı bulunmaktadır. Bu kanallarda tarama yaparak, istediğiniz video kategorilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

İlginizi çeken, hoşunuza giden veya yararlı bulduğunuz videoları, Facebook, Twitter, e posta ve SMS yolu ile de paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Oldukça geniş video platformu olan Uzman TV, bu anlamda hizmet veren oldukça yararlı ve gerekli bir yapılanmadır. Birçok insan tarafından takip edilmektedir.

Android Uzman TV

Android Uzman TV Android Uzman TV

Android Uzman TV Android Uzman TV

Android Uzman TV
Android Uzman TV

UzmanTV.apk [1,46 Mb] (Sayaç: 29)


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar
Gösterim: 1 269
 
Tarih 1-01-2015, 14:37
Etiketler: Uzman Tv Android
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.