Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Burcum Android Uygulaması
Burcum Android Uygulaması

Burcum Android Uygulaması


Burcunu Her Yerden Takip Et

Şimdi bir Android sistem uygulamasından bahsedeceğiz. 17 yıldan beri bu işi yapan, alanında uzman astroloji uzmanı, sizler için her gün burç yorumu yapıyor. Böylelikle günlük burç yorumlarınızı rahatlıkla telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Peki, bu uygulamada bulunan temel özellikler nelerdir.

Uygulamada tüm burçlar yer almaktadır ve 3 dekanatı vardır. Günlük olarak değişen içerik sayesinde artık bilgisayar başında fazla vakit harcamanıza gerek yok. Yine ilave olarak Arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin burçlarını da favorilerinize ekleyerek görebilir, onları da takip edebilirsiniz. 7 gün önceye kadar burç kontrolü imkanı sunan sistem diğer benzer uygulamaların aksine daha önde gözüküyor.

Optimize edilen ara yüzü ile daha rahat bir kullanım olanağı size sunuluyor. Posta, Twitter, Facebook, SMS gibi sosyal ağ türlerinde günlük yorumlarınızı paylaşabilir, sevdiklerinizden yorum alabilirsiniz. Uygulama birden fazla dil seçeneği ile yine kullanılabilirlik açısından önemli gözüküyor. Yeni güncellemesi 30 Aralık tarihinde yapılan uygulama ile sizler de burçları rahatlıkla takip edebileceksiniz. Kullanılan sistem Android olduğundan, Android cihazlara uygundur ve sürüm çeşidi olarak ta cihazlara göre farklılık gösterebilmektedir.

Yükleme sayısı 5 milyon ile 10 milyon arası değişen bir hafıza mevcut bulunmaktadır. Sizler de burç yorumlarını artık bilgisayar başında zamanınızı fazla harcayarak değil, elinizde telefonunuzla okuyabilirsiniz. Telefonunuzun yanınızda olduğu her an bu bilgilere rahatça ulaşabilir, detaylandırılmış içeriği sayesinde aradığınızdan fazlasını bulma imkanı elde edebilirsiniz.

NOT: Aşağıdaki resimdeki gibi burçları değiştirmek için, "burç resmi"nin üzerine tıklamanız ve açılan pencereden dilediğiniz burcu seçmeniz yeterlidir.
Android Sürümü: Cihaza göre değişir
Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir

Burcum Android Uygulaması Burcum Android Uygulaması

Burcum Android Uygulaması Burcum Android Uygulaması

Burcum Android Uygulaması Burcum Android Uygulaması

Burcum Android Uygulaması
Burcum Android Uygulaması

[24,91 Mb] (İndirme: 93)
Burcum.apk


Reyting:

Kategori: Eğlence
Gösterim: 2 121
 
Tarih 28-05-2015, 01:34
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.