Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » SimCity Build
SimCity Build

SimCity Build


Android İçin SimCity Build Oyunu

SimCity BuildIt Android oyunu, kullanıcılarına kendi şehirlerini geceli gündüzlü inşa etme imkanı sağlayan ve yaptıkları yapıtları yönetme imkanı veren bir Android tabanlı cep simülasyon oyunudur.

Bilgisayarlarımızda oynadığımız The Sims oyununu nasıl artık cep telefonumuzda oynabiliyorsak, EA Mobile tarafından yeni yapılan SimCity BuildIt APK oyununu Android tabanlı cep telefonu veya tabletlerde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunda diğer büyük oyunlar gibi oyun içi satın alma materyalleri sunmaktadır.

SimCity oyununda macera kendi harika şehrinizi kurarak başlamaktadır. Şehir denince aklına gelen bu oyunda da gelsin. Çünkü herşey gelişigüzel bina inşa etmek ile olmamaktadır. Yapılan binalar vatandaşların ihtiyaçlarını karşılaması gerekmektedir. Örnek olarak; yangın çıkar ise itfaiye binanız olsun ki yangına müdahale edebilesiniz, şehrinizi pisliklerden arındırmak için çöpleri düzenli olacak şekilde temizlemelisiniz. Yani kısaca yaşadığınız bir köy, ksaba, şehir nasıl işliyor ise bu oyunda da aynı mantık yürüt melisiniz. Bu mantığı kullanarak yaptığınız şehirde herşey yolunda gider ise insanlar size düzenli olarak vergilerini öderler. Sizde bu sayede dilediğiniz gibi hayalinizde şehri kurabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.20.5.67895


SimCity Build

[19,42 Mb] (İndirme: 605)
SimCity.apk


Reyting:

Kategori: Simülasyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 3 920
 
Tarih 4-12-2017, 13:30
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.