Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » En İyi Android İcon Uygulamaları
En İyi Android İcon Uygulamaları

En İyi Android İcon Uygulamaları


En iyi Android İcon Uygulamaları

Android Launcher yükleyenler bilirler, ekran koruyucuları değiştirebiliyoruz ve kullandığımız akıllı telefonları istediğimiz gibi ve özel olarak arayüzlerinde değişiklikler yapabilmekteyiz. Bunu kendimizi çok daha iyi anlatan hale gelsin diye bu ayarları yapmaktayız. Bu Android Launcher'ler haricinde özelleştirme işini biraz daha ileriye taşımak ve farkındalık yaratmak için ise sizlere ÜCRETSİZ "Android'in en iyi icon uygulamalarını" sunuyoruz.

Android Cihazlarda İkon Paketi Ne Demek ?

Öncelikle İkon paketi (icon pack), Google Play Store’da veya sitemizde yer alan Android launcher APK indir ile uyumlu çalışan içerisinde değişik ikonlar ve temalar bulunduran programlardır. Bu ikonlar yoluyla cihazınızı çok daha renklendirebilir veya size özel bir duruma çevirebilirsiniz.

Kitty Play - Theme & Iconpack


En İyi Android İcon Uygulamaları


En İyi Android İcon Uygulamaları En İyi Android İcon Uygulamaları


İlk olarak sizlere içerisinde yok yok diyebileceğimiz ikon simgelerinin yanında, temalar, güzel takvimler, simge paketleri, widget'lar, yazı fontları, ifadeler, zil sesleri, bildirim sesleri gibi birçok özelliği bir arada bulacağınız süper orijinal bir Android uygulaması olan Kitty Play sunuyoruz. Günlük ruh halinize göre istediğiniz özelliği kullanabilirsiniz.

Kitty-Play.apk [3,05 Mb] (Sayaç: 71)


Moonshine - Icon Pack


En İyi Android İcon Uygulamaları

En İyi Android İcon Uygulamaları


İkinci ikon paketimiz harika simgeler ile doldurulmuş ve içinde tam 660'dan fazla simge bulunan, ayrıca 20 adet orjinal duvar kağıdı olan güzel bir Android dosyasıdır. Sizler ikonlarınızı alıyor ve ayrıca onları kendi formatında kristalli bir görüntüye çeviriyor. Neredeyse elle çizilmiş izlenimi sunan ikonlar bir yandan da cihazınıza da fazlasıyla havalı bir görünüm sağlıyor.

Moonshine-icon-paketi.apk [14,36 Mb] (Sayaç: 45)


Belle UI Icon Pack


En İyi Android İcon Uygulamaları


En İyi Android İcon Uygulamaları En İyi Android İcon Uygulamaları


Belle icon simge paketi gerçekten estetik görünümü ile sizleri kendine hayran bırakacaktır. 1330’dan fazla çok iyi ve ferah ikonunun yer aldığı program bir yandan da birçok launcher ile de uyumlu. Duvar kağıdı olmayan paketin Vector grafik tarzında yaratılmış ikonları hakikaten hoşunuza gidebilir. 30'dan fazla launcheri desteklemektedir.

Belle-Android-icon.apk [9,65 Mb] (Sayaç: 81)
Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 2 235
 
Tarih 4-12-2014, 00:17
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.