Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Galaxy Grand Neo Kullanma Kılavuzu Türkçe
Galaxy Grand Neo Kullanma Kılavuzu Türkçe

Galaxy Grand Neo Kullanma Kılavuzu Türkçe


Samsung Galaxy Grand Neo (GT-I9060) Kullanma Kılavuzu (PDF) - Türkçe

Samsung Galaxy Grand Neo (GT-I9060)'nun bütün özelliklerinin nasıl kullanılacağını anlatan bu PDF katalog Samsung'un orjinal kataloğudur. Galaxy Grand Neo almadan veya aldıktan sonra hangi özellikleri ne işe yarıyor, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı bir döküman olarak. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda her zaman elinizin altında olması gereken bir faydalı döküman olarak değerlendiriyoruz. Bu faydalı katalog Galaxy Grand Neo kullanıcıları için Türkçe olarak hazırlanmış olup içerisinde her türlü bilgi bulunmaktadır. 123 Sayfadan oluşan PDF döküman her zaman elinizin altında olmasını istiyorsanız hemen cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca yine Samsung'un Orjinal Güvenlik bilgilerini içeren dökümanda aşağıdaki linkte mevcut olup Türkçe Dökümanı sayfa 630'dan başlamaktadır.

Bu cihaz, Samsung'un yüksek standartlarını ve teknik uzmanlığını kullanarak yüksek kalitede mobil iletişim ve eğlence sunar. Bu kullanım kılavuzu özelikle cihazın işlevlerini ve özelliklerini ayrıntılamak için tasarlanmıştır.

Galaxy Grand Neo Kullanma Kılavuzu Türkçe Tüm belgeler PDF formatındadır. Belgeleri görüntülemek için PDF görüntüleyicisi gerekir.


Orjinal Güvenlik Bilgileri Kılavuzu için BURADAN Bakabilirsiniz. (41 Dilde - 718 Sayfa)
Reyting:

Kategori: Kullanma Kılavuzları
Gösterim: 4 286
 
Tarih 28-09-2014, 23:39
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.