Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » SONY Xperia Tablet Z Kılavuz PDF Türkçe
SONY Xperia Tablet Z Kılavuz PDF Türkçe

SONY Xperia Tablet Z Kılavuz PDF Türkçe


SONY Xperia Tablet Z Kullanma Kılavuzu ve Garanti Koşulları PDF - Türkçe

Sony firmasının Xperia™ Tablet Z olarak çıkardığı ve çok tutulan bu harika akıllı telefonun bütün özelliklerinin nasıl kullanılacağını anlatan bu PDF katalog SONY'nin orjinal kataloğudur. Xperia Tablet Z almadan veya aldıktan sonra hangi özellikleri ne işe yarıyor, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı bir dökümandır. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda her zaman elinizin altında olması gereken faydalı bir döküman olarak değerlendiriyoruz. Bu faydalı katalog Tablet Zkullanıcıları için Türkçe olarak hazırlanmış olup içerisinde her türlü bilgi bulunmaktadır. Toplam 111 sayfadan oluşan bu güzel katolog için aşağıdaki tıklamanız yeterli olacaktır. Xperia Tablet Z cihazınızın hangi şartlarda ve garanti koşulları nelerdir öğrenmek için aşağıda yayınlanan PDF formatındaki 26 sayfalık dökümanın ilk 13 sayfası İngilizce son 13 sayfası ise Türkçe'dir.

Suya dayanıklı bir akıllı telefonda dünyanın en iyi fotoğraf makinesi ve video kamerası, Yalnızca Sony'nin en iyisi sizi gerçek deneyimlere yaklaştırır.

SONY Xperia Tablet Z Kılavuz PDF Türkçe Tüm belgeler PDF formatındadır. Belgeleri görüntülemek için PDF görüntüleyicisi gerekir.

Türkçe Kullanma Kılavuzuna BURADAN Bakabilirsiniz. (Türkçe)

Garanti Koşullarına BURADAN Bakabilirsiniz. (Türkçe - İngilizce)
Reyting:

Kategori: Kullanma Kılavuzları
Gösterim: 1 035
 
Tarih 28-09-2014, 22:07
Etiketler: Sony Xperia Xperia
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.