Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Happy Fall
Happy Fall

Happy Fall


Android Düşme Oyunu Happy Fall

Happy Fall Android zıplama oyunu, mobil cihazlar için pek çok farklı versiyonu mevcut olup bu oyun kendini grafik ve ses efektleri açısından ve başarılı bir yapımcısı olmasından dolayı ayrılmaktadır.

Yapımcısı daha önce de Happy Jump apk indir isimli oyunu ile kendinin ne kadar başarılı olduğunu zaten göstermiştir. İsminden de anlaşılacağı gibi Happy Jump oyununda zıplamanız gerekmektedir. Bu yeni tarz oyunda ise yani Happy Fall apk oyununda, tam tersini yapmanız gereken oyundur. Zıplamıyor düşüyorsunuz.

Happy Fall oyununda jelibom görünümlü karakteriniz ile aralarında boşluklar olan platformlardan düşmeye çalışıyorsunuz, bu arada zıplama oyununda olduğu gibi platformlar durmadan yükseliyor. Eğer düşmeyi başaramaz ve yukarıda kalırsanız da oyun bitmiş oluyor.

Bu oyunda da tehlikeli sineklerden korunmaya çalışıyorsunuz, pek çok güçlendirici de oyun içinde mevcuttur. Yine topladığınız paralarla güçlendiriciler alabiliyor veya yeni karakterleri açabiliyorsunuz.

Canlı ve renkli karakterleri ile etkileyici grafikleri de oyunu öne çıkaran özelliklerinden. Bu bağımlılık yapıcı oyunu indirip denemenizi tavsiye ederiz.

Happy Fall Happy Fall

Happy Fall
Happy Fall

Boyut: 6,18 Mb ( indirme: 38 )
Happy-Fall.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 1093
 
Tarih 14-08-2014, 04:21
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: