Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Boom! Tanks Android
Boom! Tanks Android

Boom! Tanks Android


Aksiyon Dolu Tank Savaş Oyunu

Boom Tanks apk oyunu, Google Play Mağazasında yeni çıkanlar listesinde yerini alarak sizlerin beğenisine sunulan Aksiyon dolu bir savaş oyunudur!

Baktığınız zaman yapımcısının birçok başarılı oyunu bulunan Boom Tank Android oyunu kurgusu ile sizlere çok keyifli bir oyun deneyimi ve hoş saatler geçireceğinden hiç şüphe yoktur. Ses ve görsel grafikleri çok iyi bir tank oyununda arayacağınız birçok özellik bulunmaktadır. İster VS yani birebir tank savaşı yaparak eğlenin.

Oyunda bölümler üç farklı ortamda geçmektedir. Bunlar yeşili bol tepeler arasında, sıcak, yakıcı ve kızgın çöllerde veya dondurucu sibirya buzullarında. Bölümleri geçtikçe sizin ile birlikte rakipleriniz de çok daha zorlaşıyor ve size daha da heyacanlı anlar yaşanmasına sebep oluyorlar. Oyunda canınızın sıkılmayacağı kadar seviye bulunmaktadır.

Android Tank savaş Oyunu olan Boom Tanks ile birçok farklı geliştirilebilir tank modeli sizleri bekliyor. Amekan M1 tankından tutunda, Meşhur Rus tankları ve İngiliz delinmez zırha sahip Challenger ile harika vakit geçireceksiniz.

Oyun içindeki PVP alanındaki yapacağınız savaşlar sizlerin elinizin oyuna alışmanız için mükemmel bir düşüncedir. Oyundaki tankları kamuflaj yapma yeteneğiniz ile ortamda rahatlıkla gizlenebilir ve tankınızın görüntüsünü istediğiniz gibi boyayabiirsiniz.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri


Boom! Tanks Android

[12,95 Mb] (İndirme: 78)
Boom-Tanks.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 011
 
Tarih 24-07-2014, 02:24
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.