Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Jink Apk indir
Jink Apk indir

Jink Apk indir


GÜNCELLEME TARİHİ: 15 Temmuz 2014
MEVCUT SÜRÜM: 1.0.0
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri


Jink Beta Android

Android Mekan ve Haritalı Yer Bulucu uygulaması olan yeni çıkan Jink ile tanışın!

Jink apk uygulaması, Android yüklü cihaznızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir konum paylaşma ve mesajlaşma uygulamasıdır. Daha önce yine sitemizde yayınladığımız Foursquare apk indir uygulaması tarzında olan bu yer, konum ve mesajlaşma uygulaması yeni yayınlanmış durumda ve buluşmaları çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmek için üretilmiş. Bu uygulama diğerlerine göre farklılığını arkadaşlarınızla mesajlaşabilme özelliği ile gösteriyor.

Jink Beta ile tam konumunuzu dilediğiniğz kişi ile paylaşabiliyor ve anında buluşabiliyorsunuz. Böylece birbirinize yaklaşırken her hareketinizde aranızda ne kadar mesafe kaldığını da görebiliyorsunuz. En güzel yanı da sadece arkadaşlarınızla değil, çocuklarınızla, ailenizle ve diğer tanıdıklarınızla da güvenli bir şekilde mesajlaşmanızı, hatta nerede olduklarını kontrol etmenizi sağlamaktadır. Eğer istemiyorsanız ne zaman isterseniz konum paylaşımını hemen kapatabiliyorsunuz.

Bu güzel yer ve mekan paylaşam uygulaması, kolay kullanımı, basit analaşılır arayüzü ile beğeninizi kazanacak gibi görünüyor. Bu sayede arkadaşlarınızla anında iletişime geçebiliyor ve konum işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabii ki ücretsiz olması onu daha da tercih edilebiliyor kılıyor. Jink'in diğer mobil platformlar için de yayınlanmış olması tüm arkadaşlarınızı kolayca bulmanızı sağlayacaktır.

Jink Apk indir Jink Apk indir
Jink Apk indir
Jink Apk indir

Jink.apk [8,12 Mb] (Sayaç: 14)
Reyting:

Kategori: Sosyal
Gösterim: 1 477
 
Tarih 20-07-2014, 23:42
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.