Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sosyal » Jink Apk indir
Jink Apk indir

Jink Apk indir


Jink Beta Android

Android Mekan ve Haritalı Yer Bulucu uygulaması olan yeni çıkan Jink ile tanışın!

Jink apk uygulaması, Android yüklü cihaznızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir konum paylaşma ve mesajlaşma uygulamasıdır. Daha önce yine sitemizde yayınladığımız Foursquare apk indir uygulaması tarzında olan bu yer, konum ve mesajlaşma uygulaması yeni yayınlanmış durumda ve buluşmaları çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmek için üretilmiş. Bu uygulama diğerlerine göre farklılığını arkadaşlarınızla mesajlaşabilme özelliği ile gösteriyor.

Jink Beta ile tam konumunuzu dilediğiniğz kişi ile paylaşabiliyor ve anında buluşabiliyorsunuz. Böylece birbirinize yaklaşırken her hareketinizde aranızda ne kadar mesafe kaldığını da görebiliyorsunuz. En güzel yanı da sadece arkadaşlarınızla değil, çocuklarınızla, ailenizle ve diğer tanıdıklarınızla da güvenli bir şekilde mesajlaşmanızı, hatta nerede olduklarını kontrol etmenizi sağlamaktadır. Eğer istemiyorsanız ne zaman isterseniz konum paylaşımını hemen kapatabiliyorsunuz.

Bu güzel yer ve mekan paylaşam uygulaması, kolay kullanımı, basit analaşılır arayüzü ile beğeninizi kazanacak gibi görünüyor. Bu sayede arkadaşlarınızla anında iletişime geçebiliyor ve konum işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabii ki ücretsiz olması onu daha da tercih edilebiliyor kılıyor. Jink'in diğer mobil platformlar için de yayınlanmış olması tüm arkadaşlarınızı kolayca bulmanızı sağlayacaktır.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Jink Apk indir

[8,12 Mb] (İndirme: 19)
Jink.apk


Reyting:

Kategori: Sosyal
Gösterim: 2 978
 
Tarih 20-07-2014, 23:42
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: