Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android Solitaire Kağıt Apk Oyun İndir
Android Solitaire Kağıt Apk Oyun İndir

Android Solitaire Kağıt Apk Oyun İndir


Android İçin Farklı Bir Solitaire Oyunu

Fairway Solitaire Blast apk oyunu, mobil cihazlara indirip oynayabileceğiniz orijinal, farklı, harika görsel ve ses efektleri ile Android Solitaire oyunudur.

Hepimizin bildiği ve bilgisayarlarımızda oynadığımız "Solitaire" oyununu birçoğumuz evimizde veya işyeri ofisimizde oynamışızdır. Bu sebepten cep telefonları için yapılmış bu orjinal oyunu oynarken zorlanmayacaksınız.

Şu an için doksan bölümün bulunduğu oyunda liderlik tabloları ve Facebook entegrasyonu gibi özellikler de sunulmaktadır. Ve güzel bir özelliği olan birden fazla Android yüklü cihazınız bulunuyor ise bütün cihazlarınız ile senkronize edebiliyorsunuz.

Sevdiğiniz kart oyunu ufak bir değişiklik ile şimdiye kadarki en popüler olan oyunlardan birine dönüştü: Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, güçlendiricili, golflü Kart Oyunu!

Oyunda amaç kartları, bir üst veya alt sayısını oynayarak boarddan temizlemek. Özel kart dizilişleriyle tasarlanmış zorlukları aşmak için güçlendirici kart serileri kullanma şansı veren yenilik. Tüm oyunlar, yabani ot ve kum çukuru gibi tehlikeleri içeren golf parkurlarında oynanıyor. Bu oyunla "2012 IGN'nin Oyunsever Favori Mobil Uygulaması ve Yılın Mobil Oyunu adaylarında" ödül kazanmış olan eşsiz bir kart oyununa sahip olacaksınız. Stratejinizi geliştirin ve parkurlarda kendinizi gösterin!

Dahası da var. Bu aynı zamanda arkadaşlarla; üstelik kendi arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun! Facebook'a giriş yapabilir ve arkadaşlarınızla birbirinize yardım edebilirsiniz. (Facebook sayfanızda herhangi bir paylaşım veya gönderi yapmayacağına uygulama yapımcısı söz vermektedir. Tek isteği oyunun keyfini tanıdığınız insanlarla birlikte çıkarmanız!)

* Anlaşılması kolay ama zorlu görevler içeren eğlenceli bir oyun
* Zamanla daha da artacak olan 90 seviye
* Her seviyeyi farklı kılan çok sayıda zorlu görev
* Amacınıza ulaşmanızı kolaylaştıracak özel "bonus" kartları
* Arkadaşlarınızı ve onların skorlarını görmek için Liderlik Tabloları
* Farklı cihazlara geçtiğinizde oyuna kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacak ilerleme hafızası (hesap gerektirir)
Android Sürümü: 2.2 ve üzeri


Android Solitaire Kağıt Apk Oyun İndir

[45,18 Mb] (İndirme: 51)
Fairway-Solitaire-Blast.apk


Reyting:

Kategori: Masa Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 472
 
Tarih 18-02-2015, 22:56
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.