Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sistem Araçları » McAfee Antivirus Android
McAfee Antivirus Android

McAfee Antivirus Android


McAfee Mobile Security -McAfee Antivirus Android

Mobil cihazlarda ücretsiz Antivirüs yazılımlar arasına giren tanıdık bir isim olan McAfee Yazılım şimdide Android için harika yazılımlar çıkarmaya devam etmektedir.

McAfee Mobile Security, Intel Security Group tarafından sunulan ödüllü virüsten koruma, gizlilik ve güvenlik yazılımıyla Android telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı korur. McAfee'nin ödüllü telefon desteğinden, medya yedekleme özelliğinden ve reklamsız uygulama ortamından faydalanmak için sürümü MMS Premium olarak yükseltebilirsiniz.

Ülkemizde birçoğumuzun telefon veya tabletinde güvenlik yazılımı bulunmamaktadır. Aslında açığı çok olan Android dünyasında kesinlikle bir Antivirüs apk dosyasını yüklemenizi öneririz.

McAfee Antivirus & Security APK Özellikler:

GİZLİLİK

- Çok Kullanıcılı Uygulama Profilleri: Çocuklarınız, arkadaşlarınız, aileniz ve hatta bir yabancı için “güvenli” alanlar oluşturmak üzere Uygulama Profili özelliği tarafından sağlanan üç profilden birini kullanarak uygulamalarınıza erişimi kısıtlayın. Diğerlerinin cihazınızda hangi uygulamaları gördüğünü siz kontrol edersiniz.
- App Lock: Gizliliğinizi korumak için hassas içeriklerinizin bulunduğu uygulamaları kilitleyin.
- Uygulama Koruması: Uygulamaları tarar ve yerleşik veya mobil reklam kitaplıklarının neden olduğu ifşa riski dahil olmak üzere verilerinizi açık izniniz olmadan ifşa edebilecek uygulamalar hakkında bildirimde bulunur.
- Arama Engelleyici ve SMS Filtresi: İstenmeyen aramaları, numaraları ve mesajları kolaylıkla engelleyin spam'lerin önüne geçin.

HIRSIZLIK KORUMASI

- CaptureCam: Kayıp cihazınızı tutan kişinin bir anlık görüntüsünü sessizce alır ve fotoğrafı cihaz konumuyla birlikte size e-postayla gönderir. Anlık görüntü tetiklemelerine birden fazla yanlış PIN kodu girişi ve McAfee uzaktan yönetim portalından gönderilen mesajın iletilmesinin ardından ilk tuşa basma işlemi dahildir.
- S.O.S: Şarjı bitmeden önce cihazınızın son konumunu otomatik olarak kaydeder.
- Cihaz Kilidi: Uzaktan kilitleyerek telefonunuzun ve kişisel bilgilerinizin kötü amaçlı kullanımını önleyin.
- Uzaktan Veri Silme: Seçilen verileri silin veya fabrika varsayılan ayarlarına geri dönün.
- Veri Yedekleme ve Geri Yükleme: Kişilerinizi ve SMS'lerinizi istediğiniz veya programladığınız zaman korumaya alıp ardından bilgilerinizi yeni cihazınıza geri yükleyin.
- Konum Bulma ve İzleme: Kaybolması veya çalınması durumunda cihazınızı bulun. Cihazınızın konumunu harita üzerinde görüntüleyin; iade edilmesini isteyen bir mesaj gönderin.
- Alarm: Yakında bir yerde gizli kalmış olması durumunda cihazınızın konumunu bulmak için uzaktan bir alarm başlatın.
- Kaldırma Koruması: Hırsız veya başka bir kullanıcının uygulama kaldırmasını ve Android tabletinize veya telefonunuza erişmesini engeller.
- Mobil güvenliğinizi merkezi, kullanımı kolay tek bir web portalından veya hatta akıllı telefon ya da tablet bilgisayar kullanarak SMS mesajları yoluyla uzaktan yönetin.

VİRÜSTEN KORUMA VE WEB KORUMASI

- Android Antivirus Dosyalarda: SD kartlarda, uygulamalarda ve Internet'ten indirilen dosyalarda kötü amaçlı kodları tarar.
- Web'de Güvenli Mobil Gezinme: Mesajlar, e-postalar, QR kodları ve sosyal ağ sitelerinden riskli sitelere erişimi engelleme yoluyla web tehditlerine karşı koruma sağlar.
- Wi-Fi Güvenliği: Sizi güvenli olmayan Wi-Fi bağlantıları konusunda uyarır.

NOT: Belirli güvenlik özelliklerini kullandığınızda Yerel veya Uluslararası SMS ücretlerine tabi tutulabilirsiniz.
Android Sürümü: 8.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 6.11.0.580


McAfee Antivirus Android

[0 b] (İndirme: 123)
McAfee-Antivirus-Security.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 3 612
 
Tarih 15-09-2022, 21:18
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: