Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » GM Discovery Elite Kullanma Kılavuzu PDF
GM Discovery Elite Kullanma Kılavuzu PDF

GM Discovery Elite Kullanma Kılavuzu PDF


General Mobile Discovery Elite Kullanma Kılavuzu PDF - Türkçe

Yeni çıkan Discovery Elite bütün özelliklerinin nasıl kullanılacağını anlatan bu PDF katalog General Mobile'ın orjinal kataloğudur. Discovery Elite almadan veya aldıktan sonra hangi özellikleri ne işe yarıyor, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı bir döküman olarak değerlendiriyoruz. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda her zaman elinizin altında olması gereken faydalı dökümanlar kategorinde olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu faydalı katalog Discovery Elite kullanıcıları için Türkçe olarak hazırlanmış olup içerisinde her türlü bilgi bulunmaktadır. (Biraz daha geliştirilse daha iyi olurdu) Bu arada diğer telefonların Kullanma Kılavuzlarını PDF olarak görmek ve incelemek isterseniz Kullanım Kılavuzları kategorimize bakabilirsiniz.

Her zaman daha hızlısını isteyenlerin taleplerini karşılamak zordur. Discover Elite, sahip olduğu donanımlar ile mobil oyun ve uygulamalarda en üst performansı size sunuyor. 2,2GHz Dört çekirdekli Snapdragon işlemcisi ve yüksek ara bellek kapasitesi ile tüm oyunlar elinizin altında.

GM Discovery Elite Kullanma Kılavuzu PDF


GM Discovery Elite Kullanma Kılavuzu PDF Tüm belgeler PDF formatındadır. Belgeleri görüntülemek için PDF görüntüleyicisi gerekir.

Türkçe Kullanma Klavuz için BURADAN Bakabilirsiniz. (Türkçe)
Reyting:

Kategori: Kullanma Kılavuzları
Gösterim: 4 808
 
Tarih 8-06-2014, 23:37
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.