Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Google Keep Android
Google Keep Android

Google Keep Android


GÜNCELLEME TARİHİ: 18 Kasım 2014
MEVCUT SÜRÜM: 3.0.03
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

Google Not Defteri Google Keep Android

Google'nin çıkardığı güzel bir Android not defteri uyguamasıdır! Sesli yazma özelliği ile de size zaman kazandırcak bu uygulama ile zamanınızı sevdiklerinize harcayabilirsiniz.

Aklınızdakileri hızlıca kaydedin ve doğru yerde veya zamanda hatırlatma alın. Hareket halindeyken konuşarak sesli not girin ve notun otomatik olarak metne dönüştürülmesini sağlayın. Bir posterin, makbuzun veya dokümanın fotoğrafını çekin ve daha sonra arama yaptığınızda kolayca bulun.

Android Google Keep'e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyin. Zaman sorununuz mu var? Sesli not kaydedin ve daha sonra bulabilmeniz için Keep notu metne dönüştürsün.

İhtiyacınız olan şeyleri çabucak bulun. Notlarınızı renklerle kodlayarak hızlıca düzenleyin ve işlerinize devam edin. Kaydettiğiniz bir şeyi bulmanız gerekirse basit bir aramayla hemen karşınıza gelir.

Keep telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda çalışır. Eklediğiniz her şey tüm cihazlarınızda senkronize edildiğinden, düşünceleriniz her zaman ulaşabileceğiniz yerde olur.

Marketten alacağınız şeyleri hatırlamanız mı gerekiyor? Markete gittiğinizde hemen alışveriş listesini bulup çıkaran konuma dayalı bir hatırlatıcı ayarlayın.

Google Keep'i aynı zamanda web üzerinden http://keep.google.com adresinde veya Chrome Web Mağazası'ndan denebilirsiniz.

Google Keep Android Google Keep AndroidGoogle Keep Android
Google Keep Android

Boyut: 8,39 Mb ( indirme: 67 )
Google-Keep.apk


Reyting:

Kategori: Sosyal
Gösterim: 1320
 
Tarih 19-11-2014, 01:40
Etiketler: Google, not defteri
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: