Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Android Genel Bilgiler » GM Ses ile Mesaj Yazma Resimli Anlatım
GM Ses ile Mesaj Yazma Resimli Anlatım

GM Ses ile Mesaj Yazma Resimli Anlatım


General Mobile Discovery Ses ile Mesaj Yazma Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

General Mobile Discovery telefonların çok tutulması ile birlikte peşinden telefon içindeki özellikler de merak edilir oldu. Tabi merak edilenlerin de nasıl kullanılacağı pek çok site de anlatılmaya çalışıldı. Biz de cepapkindir.com olarak sizlere ufakta olsa biraz faydamız olsun diyerek, bu konumuz da sizlere General Mobile telefonlardaki "konuş yazsın" veya "ses ile mesaj yazma" özelliğini resimli olarak anlatacağız.

Cep telefonunuzdan hiç uğraşmadan mesajlarını yazmak isteyenler için çok kullanışlı ve pratik bir bilgi olan bu güzel fonksiyon için internetinizin açık olması gerekmektedir. Çünkü internet üzerinden desteklenmektedir.

Gelelim bu "konuş yazsın" özelliğinin nasıl kullanıldığını anlatmaya. Bu özelliği kullanmak isteyenler önce internet bağlantınızı açarak başlayalım. Sonra aşağıdaki resimde göründüğü gibi telefonunuzun "Mesajlar" bölümüne giderek, mesaj yazma bölümüne resimdeki yerleri tıklayarak geliniz.

GM Ses ile Mesaj Yazma Resimli Anlatım GM Ses ile Mesaj Yazma Resimli Anlatım


Daha sonra resimde de gördüğünüz gibi parmak işareti ile gösterilen mikrofon simgesini tıklayarak, telefonunuzu kendinize yaklaştırarak anlaşılır biçimde yazdırmak istediğinizi söyleyiniz. Otomatik olarak mesaj kutusunda söylediklerinizin çıktığını göreceksiniz.

GM Ses ile Mesaj Yazma Resimli Anlatım GM Ses ile Mesaj Yazma Resimli Anlatım


Videolu Anlatım
Android program olarak telefonununda bu uygulama olmayanlar "Konuş yazsın" veya "sesten yazıya çevirmek" isimli konularımızdan faydalanabilirler.
Reyting:

Kategori: Android Genel Bilgiler
Gösterim: 3 206
 
Tarih 9-06-2014, 01:34
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: