Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Nexus için Android 4.4.3 Güncellemesi İndir
Nexus için Android 4.4.3 Güncellemesi İndir

Nexus için Android 4.4.3 Güncellemesi İndir


Google Nexus cihazlar yeni çıkardığı Android 4.4.3 Kitkat güncellemesini yayınladı!

Google imaj dosyalarını sitesinde yayınlamasının yanında, güncellemelerin OTA üzerinden kullanıcılarla buluşmasına çevrilmişti. Aşağıdaki resimlerde de görüleceği gibi ilk güncellemeler ve yorumlar yapılmaya başlandı. Güncelleme sadece Nexus cihazları kapsamamak ile birlikte biz bu konumuzda Android 4.4.3 güncellemesinin Nexus 5, 4, 7, 10 için yayınlanan güncellemeleri paylaşacağız.

Nexus için Android 4.4.3 Güncellemesi İndir


Android KitKat 4.4.3 güncellemesi aslında arayüzde önemli bir değişiliklik içermemekle birlikte, sadece rehber ve arama ekranında daha renkli bir arayüz tasarlanmış, tabi söz konusu güncelleme arayüzden ziyade sistem alt yapısında iyileştirme ve bazı temel gelişmeleri beraberinde getirmektedir.

Nexus 5′te yaşanan kamera sorunu ve buna bağlı pil ömründe yaşanan olumsuzluk, video çekim iyileştirmesi, LTE-Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarında ciddi iyileştirmeler, güvenlik igelişmeleri ve daha kararlı bir sistem yazılımı güncelleme kapsamında yer alan temel yenilikler oldu. Google ayrıca Android 4.4.3′le birlikte Google Play’de büyük dosyaları indirirken “yüklemeyi durdur” seçeneği de sisteme eklemiş durumda.

Cihazınızın güncellemesini yapabilmek için, Ayarlar'dan Cihaz Hakkında'yı tıkladığınızda Yazılım Güncellemeleri menüsünden güncelleme kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Eğer dosyaları indirmek isterseniz;

Nexus için Android 4.4.3 Güncellemesi İndir
Android yüklü cihazlarda USB Driver Kurulumunun Resimli Anlatımını görmek isterseniz.
Reyting:

Kategori: Android Genel Bilgiler
Gösterim: 1 261
 
Tarih 6-06-2014, 00:09
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.