Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » General Mobile Ses Arttırma Resimli Anlatım
General Mobile Ses Arttırma Resimli Anlatım

General Mobile Ses Yüklsetme Nasıl Yapılır?


General Mobile Ses Arttırma Resimli Anlatım

Ülkemizde çok satılan General Mobile Discovery telefonlar bilinmeyenleri de beraberinde getirdi. Kullanıcıları bu akıllı telefonu kullandıkça, bu da mı varmış dedikleri bir çok özelliğini yeni keşfetmektedir. Bizde cepapkindir.com olarak arada bazı ince noktaları sizlere resimli olarak anlatmak ve bir nebze olsun, yenilikleri, bilinmeyenleri sizlere anlaşılır ve detaylı bir biçimde aktarmak istiyoruz. İnşallah bu konumuzda sizlere faydalı olur.

Bu anlatımımız size telefonunun kendi ayarlarından yapılan ses yükseltme işlemidir. Herhangi bir Android program yüklemenize gerek yoktur. Ayrıca telefonunuza kesinlikle zarar verecek bir ayar yapmayacaksınız. Zaten aşağıdaki resimlerde GM Discovery telefonundan alınan SS görüntüleridir. Bazı noktalar bildiğiniz yerler olabilir lakin Android dünyasına yeni girenler veya yeni bir akıllı telefon alanlar için baştan anlattım. Gelelim konumuza aşağıda örnek resimlere bakarak ayarı yapabilirsiniz.

General Mobile Discovery telefonunuzun "Ayarlar" kısmına giriniz !

General Mobile Ses Arttırma Resimli Anlatım


Açılan ekran "Ses ve titreşim" yazan yeri tıklayınız.

General Mobile Ses Arttırma Resimli Anlatım


Aşağıdaki resimde görülen ve "DTS Etkisi" yazan yeri tıklayınız.

General Mobile Ses Arttırma Resimli Anlatım


Resimde gördüğünüz gibi orjinal telefonu aldığınızda "Ses seviyesi Güçlendir" yazan yerin yanındaki alan "KAPALI" pozisyonundadır. Bu yeri parmağınız ile kaydırarak "AÇIK" pozisyonunuza getiriniz.

General Mobile Ses Arttırma Resimli Anlatım


Aşağıdaki son resimde görüldüğü gibi "AÇIK" pozisyona gelmiştir. Telefonunuzun sesini kontrol etmek için, yine en altta görülen çalma medyasından sesi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Çalan MP3'lerin Bas artırma, 3D efekt, odaklama, yankılama gibi ayarlarınıda dileğiniz gibi görülen çubuklardan ayar çekebilirsiniz. Sizler için General Mobile tarafından hazır ses efektleri de gördüğünüz üzere eklenerek bir tıklama ile seçme şansı verilmiştir. Bunlar Standart, Doğa, Surround, Ses ve Varsayılan isimlerinde oraya konulmuştur. cepapkindir.com olarak önerimiz, her seçilen ses efektinde "Ses seviyesi Güçlendir" yazan yeri "AÇIK" yapmanızdır.

General Mobile Ses Arttırma Resimli Anlatım

General Mobile telefonu olup ta Google Asistan Ülkenizde Kullanılamıyor hatası alanlar için Resimli Anlatım ile çözümünü merak edeler için...

General Mobile Telefonlara Flash Player Nasıl İndirilir merak edenler için yine Resimli Anlatımımız ile çözümü için...


Reyting:

Kategori: Android Genel Bilgiler
Gösterim: 10 685
 
Tarih 6-06-2014, 01:21
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.