Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » PicJoke Fotomontaj Android
PicJoke Fotomontaj Android

PicJoke Fotomontaj Android


PicJoke Fotomontaj Android Uygulaması

Harika bir Android Fotomontaj uygulamasıdır!

Bu uygulamanın internet üzerindeki sitesi de mevcut olup gayet başarılı bir site olduğunu değerlendiriyorum. Sitesinde olduğu gibi bu Android uygulaması da denediğim kadarı ile gayet başarılı bence.

PicJoke ile artık bilgisayarınızda yaptığınız eşsiz resimleri mobil cihazınızda anında bir kaç tıklama ile anında yapabileceksiniz. Bu ufak boyutlu apk uygulaması resimlere hayat verdiğiniz, canlılık kattığınız, kişileri şaşırtacak kadar değişik egzotik yerlere koyabileceğiniz harika bir resim editörüdür. Bu resim uygulaması ile işlerinizi yapabilmeniz için internetinizin olması gerekmektedir. Herşey hazır olduğu için siz fotoğraflarınızı yüklüyorsunuz o sizin yerinize herşeyi yapıyor. Sadece ufak tefek ayarları sizler yapıyorsunuz.

PicJoke apk indir uygulaması içinde birbirinden güzel onlarca hazır sizler için kolay bulunsun diye kategorilere ayrılmış, hatta yeni eklenen hazır şablonlar ay'lara ayrılarak yeni çıkanları anında görebiliyorsunuz. Barındırdığı harika bir fotoğrafları değişik güzel ve egzotik yerlere hazır yapıştırma uygulamasıdır!

Android PicJoke ile fotoğraflarınıza hazır şablonlar ekleyebilir veya beğendiğiniz kişilerin resimlerini sokak bilboardlarına, bir kahve fincanındaki köpük haline çevirebilir, neon yazı ile yazdırabilir, kumsalda kumlara yazabilir, ağaca zarar vermeden imini kazıyabilirsiniz. Daha buraya yazamadığım o kadar çok hazır şablonları var ki siz bile görünce şaşıracaksınız.

Neşeli, duygusal, komik, sevgi, ilginç veya dileğiniz tarzda resminizi hazırlayacağınız zaman sadece arkanıza yaslanın ve keyfili anlarınızın tadını çıkarın. Fotomontaj yaparak oluşturduğunuz şaheseri arkadaşlarınızla yada linkini mail olarak yollayıp sosyal medyada paylaşarak keyfini sürebilirsiniz. Yaptığınız neşeli çalışmalar inanın herkesin çok hoşuna gidecektir. Hatta isterseniz oluşturduğunuz resim efektlerini bloglarınızda yayınlayabilirsiniz.

Not: Uygulamanın resimleri işleyebilmesi için internet bağlantısı gereklidir.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
PicJoke Fotomontaj Android

[833,77 Kb] (İndirme: 322)
PicJoke.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 3 348
 
Tarih 1-06-2016, 20:30
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.