Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Kelime Doldurun
Kelime Doldurun

Kelime Doldurun


GÜNCELLEME TARİHİ: 17 Mart 2014
MEVCUT SÜRÜM: 1.4
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

Android Kelime Oyunu - Kelime Doldurun

Kelime Doldurun Android oyunu sadece bir kelime oyunu değildir, aynı zamanda bir bilmece, bulmaca oyunu da diyebiliriz. Gazete eklerinde çözdüğümüz solda sağa, yukarıdan aşağıya doldurduğumuz bulmaca oyununun mobil cihazlar için yapılmışıdır.

Bu Android kelime oyunun da size verilen 3,4,5,6,7,8'li kelimeleri telefon veya tabletinizdeki siyah-beyaz bulmaca ekranında doğru girmeniz sureti ile oynuyorsunuz. Oyunun arayüzü ve kullanımı kolay ve basittir. Yapmanız gereken size verilecek olan ipuçlarını sadece doğru konuma kelime listesinden kelimeleri sürükle bırak tekniği ile parmağınızı kullanmanızdır. Oyunda 9 adet zorluk derecesi vardır.

Kelime Doldurma apk oyununda, anlamını bilmediğiniz kelimeleri online olarak viki sözlükten bakabilme imkanı sunan bu güzel oyun da, ayrıca 24 adet dil seçeneği mevcut olup, bunların için de TÜRKÇE'de mevcuttur. Bütün Android yüklü telefon veya tabletler için tasarlanmış bu güzel oyunu indirip rahatlıkla mobil cihazınızda oynayabilirsiniz.

Kelime Doldurun Kelime Doldurun


Kelime Doldurun
Kelime Doldurun

Boyut: 1,69 Mb ( indirme: 49 )
Kelime-Doldurun.apk
Reyting:

Kategori: Kelime Oyunları
Gösterim: 1053
 
Tarih 25-05-2014, 23:47
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: