Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Kelime Oyunları » Android Adam Asmaca Oyunu İndir
Android Adam Asmaca Oyunu İndir

Android Adam Asmaca Oyunu İndir


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Adam Asmaca Android Oyunu

Klasik Android Adam Asmaca oyunu şimdi Online Skorları Kaydetme özelliği ile cep telefon ve tabletler'de!

Kelime Bulmaca apk indir, Sözcük Bulmaca apk indir ve İsim Şehir Hayvan apk indir uygulamalarının geliştiricisi Androbros'tan yine çok seveceğiniz tarzda bir Adam Asmaca oyunu.

Eskiden kağıt üzerinde oynayabildiğimiz pek çok oyunu artık mobil cihazlarımızda oynayabiliyoruz. Bu güzel yapım yeni nesil "Adam Asmaca Android Oyunu" zamana karşı yarıştığınız ve size verilen 90 saniyede en fazla sayıda kelimeyi bulmaya çalıştığınız harika bir kafa dağıtma oyunudur. Ayrıca internete bağlı iseniz skorlarınız online olarak tutulmakta ve sıralamaya girebilirseniz rekorlar sıralamasında yer alabilirsiniz. Oyuna eklenen Google+ özelliği ile arkadaşlarınızla hem de oyuna katılan binlerce diğer oyuncuyla yarışabilirsiniz.

Kara kuru adamı asılmaktan kurtarmak sizin elinizde, bunun içinde gizli kelimeyi bulmanız yeterli olacaktır. Kelimeyi bulamaz iseniz adam asıldığında oyun biter. Eğer adam asılmadan kelimeyi bulursanız bir sonraki kelimeye geçer ve daha çok puan kazanabilirsiniz. 7 kere yanlış harf seçtiğinizde adam asılmış olur. Bu nedenle 7 den daha az hata yapmak gerekmektedir. Bunun yanında her kelime için 2 adet ip ucu hakkınız vardır. Ayrıca kelimeleri PAS geçme hakkınız da var. Ancak her PAS geçmek sürenizi 10 saniye kısaltır.

Oyunu isterseniz Google+ ile online isterseniz de offline modda oynayabilirsiniz. Google+ ile login olduğunuzda puanınız otomatik olarak online skor tablosuna gönderilir. Offline modda kazandığınız puanlar skor tablosuna gönderilmez.

Android Adam Asmaca Oyunu İndir Android Adam Asmaca Oyunu İndir

Android Adam Asmaca Oyunu İndir
Android Adam Asmaca Oyunu İndir

[1,8 Mb] (İndirme: 231)
Adam-Asmaca.apk


Reyting:

Kategori: Kelime Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 036
 
Tarih 20-05-2014, 20:05
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: