Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Cymera Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici
Cymera Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici

Cymera Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Cymera-Kamera ve Ftğrf Dznlyc

Fotoğraflarla oynamak ve resimlerinizi düzenlemek için harika bir Android fotoğraf düzenleme uygulamasıdır!

Dünya genelinde 90 milyon kullanıcısı olan Cymera'nın görünümü yenilendi!

Mevcut kamera düzenleme araçlarına ek olarak size ve arkadaşlarınıza benzersiz bir fotoğraf ve oyun deneyimi sunan "bir gizli alan" eklendi. Özel albümler oluşturabilir ve bu albümler aracılığıyla arkadaşlarınızla resimlerinizi paylaşabilirsiniz. Size özel olan bu saklı alan, hazırlayacağınız güzel, komik veya gizli resimlerinizi koyabileceğiniz güzel düşünülmüş. Resimlere Rötuş, yeni sürümü ile yalnızca Cymera Sürüm 2'de bulunan yeni bir işlevdir. Orijinal Cymera araçlarını ve kafaları genişleten yeni koca kafa araçlarıyla arkadaşlarınızın resimlerini eğlenceli hale getirme imkanınız doğdu. İkisini bir arada yaparak eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz. Uygulama içinde bulunan 7 adet etkileyici kamera lensi arasından seçim yaparak ve Out of the Focus, Anti-Shake, Timer, Self-Portrait ve Touch Shot seçenekleriyle olağanüstü fotoğraflar çekmenize olanak sağlamaktadır.

Cymera Android Fotoğraf Düzenleyici, 100'e yakın filtre, ışık, çerçeve efektini kullanarak fotoğraflarınıza farklı bir hava katmanıza yardımcı olur. Yoğunluğu her zamankinden daha doğal görünecek şekilde ayarlamanıza olanak sağlar. Android Resim Düzenleme uygulamasında, kolajlar ve süslemeler içinde Cymera ile her şey mümkün hale getirilmiştir. Fotoğraflı hikayeler oluşturabileceğiniz çeşitli kolaj düzenleri, yüzleri tanıyan karakteristik etiket işlevleri, özgürce kullanabileceğiniz fırça seçenekleri, hatta farklı yazı tipleri ve stiller sunan metin işlevleri gibi sayısız seçenek sizi beklemektedir.

Bir kaç ödül sahibi olan bu güzel uygulamada, basit ve kolaya indirgenmiş işlemleri kullanarak süperstarlar gibi harika resimler oluştuabilirsiniz. Big Eyes, Smile, Slim Face, Clear Spots, Liquefy, Brightening işlevleri, 70 farklı saç stili ve havalı makyaj malzemeleriyle bambaşka biri yaratabilirsiniz.

Uygulamanın destek verdiği diller şu an için İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Almanca, Japonca, Korece ve Çinceyi (Geleneksel ve sadeleştirilmiş) desteklemektedir.
Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Cymera Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici Cymera Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici



Cymera Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici
Cymera Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici

[27,4 Mb] (İndirme: 916)
Cymera-Kamera.apk


Reyting:

Kategori: Fotoğrafçılık
Gösterim: 6 600
 
Tarih 8-10-2014, 22:58
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.