Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Prenses Giydir
Prenses Giydir

Prenses Giydir


GÜNCELLEME TARİHİ: 20 Nisan 2014
MEVCUT SÜRÜM: 1.01
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.2 ve üzeri


Android Prenses Giydirme Apk Oyun İndir

Yeni Prenses giydirme android oyununda çocuğunuzun hayal gücünü öğrenebileceksiniz!

Bazen biz yetişkinlerden daha güzel hayal gücüne sahip çocukların yaptıklarına bizler bile inanamayabiliyoruz. Bu çocuk oyunlarıda onların hayal gücünü geliştirmede onlara yardımcı olabilmektedir. Kız çocukları için yapılmış bu harika "Prenses Giydirme Oyunu" onların bir nebze olsun can sıkıntısını alacak ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

Giydirme oyununda, uygun simgeyi tıklayarak elbiseyi seçin ve karakteri seçilen öğenin üzerine sürükleyin. Farklı giyim ve aksesuar kombinasyonlarının bolca olduğu Andorid oyununda saç, elbise, çanta, ayakkabı, yüz gibi pek çok seçenek sizleri beklemektedir.

Kız giydirme oyunun gayesi eğlence amaçlıdır. Tabi ki bunun yanında eğitim unsuru da vardır. Çocuk giyim, aksesuar ve renk kombinasyonları hakkında bilgi edinerek bilgi dağarcığını geliştirmektedir.

Bu oyunlar aynı zamanda kız çocuklarının becerilerini geliştirmek için yardımcı olmaktadır. Çocuğunuzun hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirir.

Prenses Giydir

Prenses Giydir

Prenses Giydir
Prenses Giydir

Boyut: 5,47 Mb ( indirme: 845 )
Prenses-Giydir.apk


Reyting:

Kategori: Çocuk Oyunları
Gösterim: 3583
 
Tarih 28-04-2014, 22:28
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: