Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

Retrocam

Retrocam


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Resim Çekme Android Uygulaması - Retrocam

Bir tıklama ile harika egzotik resimler çekmek istermisiniz?

Bu yeni ve harika Android resim çekme uygulaması ile harika anlarınızı ölümsüzleştirebileceksiniz. Retrocam Android ile eğlenceli vakit geçirmek ve dostlarınız ile bir tıklamada bol bol selfie tarzında resimler çekerek sosyal ağlarda anında paylaşabileceksiniz. Retrocam android içinde bulunan birbirinden güzel efektler ve çerçeveler ile profesyonel fotoğrafçıları kıskandıracaksınız. Klasik fotoğrafların yanı sıra siyah beyaz, eskitme veya daha egzotik görüntüleri seçerek resim çekebileceksiniz.

Android Resim çekme uygulamasında ayrıca, telefonunuzun ister ön kamerasını isterseniz arka kamerasını kullanarak çekimler yapabilirsiniz. Bu güzel resim çekme uygulamasında, çekmeden önce ayar yapabildiğiniz için herşey sizin yaratıcı gücünüze kalmış. Diğer resim uygulamaları çektikten sonra ayar yapmanıza olanak verir iken bu uygulama ile çekmeden önce yapacağınız ayarlar ile herşey hazır hale gelmektedir.

Geriye yaslanın ve telefonunuz ile harika fotoğraflar çekin. Profesyonel çekimler yapabilmek için uygulamanın sizelere sunduğu hazır efektlerden yararlanabilir, göz alıcı selfie'ler oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulamanın peşpeşe yani çoklu çekim programı olan Android Çoklu Resim Çekme Programı - Retrocam Booth Apk İndir denemenizi tavsiye ederiz.

Retrocam Özellikler:

- Profesyonel çekimler
- Gerçek zamanlı önizleme
- Klasik çerçeve stilleri
- Ön kamera ile Selfie çekimi
- Otofokus
- Anında paylaşma
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.22

Retrocam

Retrocam

Retrocam
Retrocam

[5,89 Mb] (İndirme: 239)
Retrocam.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Fotoğrafçılık
Gösterim: 3 381
 
Tarih 30-08-2015, 17:54
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.