Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Canlı Bilgi Yarışma Oyunu QuizUp Apk İndir
Canlı Bilgi Yarışma Oyunu QuizUp Apk İndir

Canlı Bilgi Yarışma Oyunu QuizUp Apk İndir


GÜNCELLEME TARİHİ: 24 Mart 2014
MEVCUT SÜRÜM: 1.0.4
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri


Mobil Cihaz Canlı Bilgi Yarışması - QuizUp Android

Dünyadaki en popüler Android bilgi yarışması oyunudur!

QuizUp, Dünyanın her yerindeki insanlarla 400 kategori arasından istediğiniz bir kategoride yarışabileceğiniz, uluslararası alanda seviyenizi ölçmeye yönelik hazırlamış tamamen ücretsiz bir Android oyundur.

10 milyondan fazla kişinin canlı olarak oynadığı gerçek zamanlı bilgi yarışı oyunu Android QuizUp, TV şovlarından, kitaplara, spordan, müziğe yüzlerce konuda soru sayısı artmaya devam eden şu an için 200.000’i geçen soru sayısı ile Android yüklü mobil cihazlarda en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Cep telefon ve tabletinizde rahatlıkla oynayabileceğiniz bu harika oyunda kendinize güvendiğiniz bir kategoride karşınıza rastgele çıkan bir kişiyle yarışıyorsunuz.

Oyunda en çok puanı alan yarışmayı kazanıp puan hanesine işlenerek sıralamada yerinizi alıyorsunuz. Puanlar seçtğiniz soruların zorluk seviyesine göre belirlenmektedir. Sorulan sorular için belirlenen cevaplama süreleri farklılık gösterebilmektedir. Gayeniz sorulara en hızlı ve doğru şekilde cevap vererek rakibinizi elemektir.

QuizUp'ta bulunan kategori ve sorular şu an için Türkçe olmasa da, Google Play'deki Türkçe olması baskılarına fazla dayanamayıp yakın zamanda Türkçe dil desteği eklenecek gibi görünüyor.

Canlı Bilgi Yarışma Oyunu QuizUp Apk İndir Canlı Bilgi Yarışma Oyunu QuizUp Apk İndirCanlı Bilgi Yarışma Oyunu QuizUp Apk İndir
Canlı Bilgi Yarışma Oyunu QuizUp Apk İndir

QuizUp.apk [29,34 Mb] (Sayaç: 36)


Reyting:

Kategori: Eğlencelik Bilgi Oyunları
Gösterim: 1 552
 
Tarih 26-03-2014, 22:46
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.