Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Sesten Yazıya Çeviri TTS
Sesten Yazıya Çeviri TTS

Sesten Yazıya Çeviri TTS


GÜNCELLEME TARİHİ: 25 Mayıs 2014
MEVCUT SÜRÜM: 2.3.1
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

Android Sesten Yazıya Çeviri TTS

Mobil cihazlarda Sesten Yazıya Ceviri TTS apk dosyasını kurduğunuz zaman, konuşmayı yazıya dönüştüren kullanışlı ve eğlenceli bir ses tanıma, çeviri (tercüme) ve TTS Android uygulamasıdır. Tek kelime yabancı dil bilmeden bir yabancı ile sohbet edebilirsiniz. Bu program dil eğitiminde de size kolaylık sağlayacaktır. Tüm dilleri konuşmayı bu uygulama ile öğrenebileceksiniz. Konuşarak not alabilirsiniz ve aldığınız notları kopyalayabilirsiniz, e-mail, SMS ve Whatsapp, Viber, Skype vb. anlık mesajlaşma uygulamalarıyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca bu notları internette aratabilirsiniz. Sesten Yazıya Çeviri TTS sizi yazma zahmetinden kurtarır. Sesten yazıya, yazıdan sese (TTS), sesli çeviri (tercüme), sözlük fonksiyonlarını bir arada bulabileceğiniz tek uygulama !

Program ses tanıma ve çeviri hizmetleri için aktif internet bağlantısına gereksinim duymaktadır. İnternet paketi kullanmanız önerilir. Programda reklam bulunmaktadır. Reklamsız kullanım için bağışta bulunabilirsiniz. Tüm uygulama izinleri reklam gösterimi içindir.

Desteklenen Diller:
İngilizce, Fransızca, Arapça, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca, Bulgarca, Katalanca, Çekce, Danca, Yunanca, Estonya, Farsca, Fince, İbranice, Hintce, Haiti, Macarca, Endonezce, Japonca, Korece, Litvanyaca, Tetonca, Malay, Felemenkce, Norvecce, Lehce, Portekizce, Romence, Rusca, Slovakca, Slovence, İsveççe, Tayca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Çince

Sesten Yazıya Çeviri TTS Sesten Yazıya Çeviri TTS

Sesten Yazıya Çeviri TTS Sesten Yazıya Çeviri TTS

Sesten Yazıya Çeviri TTS
Sesten Yazıya Çeviri TTS

[593,35 Kb] (İndirme: 528)
Sesten-Yaziya-Ceviri.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Eğitim Uygulamaları
Gösterim: 6 197
 
Tarih 26-03-2014, 21:37
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.