Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Galaxy Trend Türkçe Kullanma Kılavuzu
Galaxy Trend Türkçe Kullanma Kılavuzu

Galaxy Trend Türkçe Kullanma Kılavuzu


Samsung Galaxy Trend (GT-S7560) Türkçe Kullanma Kılavuzu (PDF)

Samsung Galaxy Trend Türkçe Kullanma Kılavuzunun bütün özelliklerinin nasıl kullanılacağını anlatan bu PDF katalog Samsung'un orjinal kataloğudur. Galaxy Trend almadan veya aldıktan sonra hangi özellikleri ne işe yarıyor, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı bir dökümandır.

Telefonunuzda veya bilgisayarınızda her zaman elinizin altında olması gereken bir faydalı döküman olarak değerlendiriyoruz. Bu faydalı katalog Galaxy Trend kullanıcıları için hazırlanmış olup içerisinde her türlü bilgi bulunmaktadır.

146 sayfadan oluşan bu pdf formatındaki Galaxy Trend kullanma kılavuzu kullananlar ve almayı düşünenler için arşivinde olması gereken bir dökümandır.

Bu cihaz, Samsung'un yüksek standartlarını ve teknik uzmanlığını kullanarak yüksek kalitede mobil iletişim ve eğlence sunar. Bu kullanım kılavuzu özelikle cihazın işlevlerini ve özelliklerini ayrıntılamak için tasarlanmıştır.

Galaxy Trend Türkçe Kullanma Kılavuzu Tüm belgeler PDF formatındadır. Belgeleri görüntülemek için PDF görüntüleyicisi gerekir.


Reyting:

Kategori: Kullanma Kılavuzları
Gösterim: 1 942
 
Tarih 8-03-2014, 23:02
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.