Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Tank Battles
Tank Battles

Tank Battles


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri

Android Tank Oyunu Tank Battles İndir

Tankını seçip meydan okumaya hazır mısın?

Gameloft'un meşhur oyunlarından biri daha, Android Tank oyunu ile dünyaya meydan okuyabilirsiniz. Yapmanız gereken tankınızı seçerek, donatmak ve lider listesinde birinci sıralara tırmanmak olacaktır.

Online oynanan bu güzel tank savaş oyunu, oyuna başladığınızda tankınızı alıp rakipleriniz ile savaş etmeye başlıyorsunuz. Savaşın sonunda ise ayakta kalan kazanıyor. Rakiplerinizi etkisiz duruma getirmek için tankınızı güçlendirmelisiniz. Paletler, kalkanlar, roketler ve de çok daha onlarca 90.000 kamuflaj sizleri bekliyor. Sizde savaşlardan elde ettiğiniz paralar vasıtasıyla tankınıza yatırım yapabilir aynı zamanda tankınızın daha süper olmasını sağlayabilirsiniz.

Oyunda savaş alanına mayın, bomba ve de buna benzer 22 adet farklı malzeme yerleştirerek rakiplerinize çok büyük zararlar verme fırsatınız vardır. Böylelikle de rakiplerinizi daha kolay bir şekilde etkisiz hale getirebiliyorsunuz.

Tank Battles oyununda her hafta yenilenen liderlik listesine girme mücadelesi verin ve adınızı herkese duyurun. İstiyorsanız dostlarınızla birlikte savaşın istiyorsanız de arkadaşlık listenizdeki oyuncular ile efsanevi bir savaşa tutuşun. Son yılların en iyi tank oyunlarından bir tanesi olan Tank Battles oyunu yoluyla sizde tankınız vasıtasıyla hünerlerinizi gösterebileceksiniz.

Tank Battles

Tank BattlesTank Battles
Tank Battles

[11,49 Mb] (İndirme: 106)
Tank-Battles.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 717
 
Tarih 21-02-2014, 22:15
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.