Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Flappy Wings
Flappy Wings

Flappy Wings


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.2 ve üzeri

Telefona Uçan Kuş Flappy Wings İndir

Android dünyasına çok hızlı giriş yapan Flappy Bird oyunundan sonra, Flappy Wings oyunuda hem ona hem de mario oyununa benzerliği ile dikkat çekmektedir.
Bu oyununda da Mario'nun dünyasına benzeyen bir yerde başlayan oyun, Flappy isimli ufak kuşumuzun sizin yardımınız ile uçmaya çalıştığı şirin mi şirin ufak ve sarı renkli kuşumuz, parmaklarınızın yardımı ile dar geçitlerden geçmesi gerekmektedir.

Android Flappy Wings oyununda kuşun yönlendirmesini yaparak en uzun mesafeye gitmesi için parmaklarınızın marifetini göstererek ilerlemesini sağlamalısınız.
Flash oyun sitelerinde de mevcut olan Flappy Wings oyunu, Android tabanlı olarak ta hazırlanmış ve kısa zamanda en çok indirilenler arasında yerini almıştır.

Flappy Wings apk oyunu eğlenceli olduğu kadar bazen de sinir bozucu olabilmektedir. Flash sitelerinde telefonunuza kurmadan önce deneme şansınızın oldu bu sinir bozucu oyun kontrolleri iyi yapabilirseniz kaç puan alabileceksiniz acaba. Uçan sarı kuşumuz Flappy Wings oyunu sahip olduğunuz puanları Tweet atabilme veya Facebook hesabınızda da paylaşabilme imkanı sunmaktadır. Şu an itibari ile indirmelere baktığımızda bu oyunda Flappy Bird gibi en çok oynanılacak oyunlardan olacağını tahmin ediyoruz. Flappy Wings'i hemen oynamak için aşağıdaki apk dosyasını indirip telefon veya tabletinize kurabilirsiniz.

Flappy Wings Flappy WingsFlappy Wings
Flappy Wings

Flappy-Wings.apk [11,06 Mb] (Sayaç: 128)


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 952
 
Tarih 8-02-2014, 17:49
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.