Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Orjinal Flappy Bird
Orjinal Flappy Bird

Orjinal Flappy Bird


Telefona Orjinal Uçan Sarı Kuş Flappy Bird Oyunu İndir

Android dünyasına çok hızlı giriş yapan Flappy Bird oyunu, mario oyununa benzerliği ile dikkat çeksede ondan biraz daha zor gibi geldi bana.
İlk etapta bakınca Mario'nun dünyasına benzeyen bir yerde başlayan oyun, Flappy isimli ufak kuşumuzun sizin yardımınız ile uçmaya çalıştığı şirin mi şirin ufak ve sarı renkli kuşumuz, parmaklarınızın yardımı ile dar geçitlerden geçmesi gerekmektedir.

Android Flappy Bird oyununda kuşun yönlendirmesini yaparak en uzun mesafeye gitmesi için parmaklarınızın marifetini göstererek ilerlemesini sağlamalısınız.
Flash oyun sitelerinde de mevcut olan Flappy Bird oyunu, Android tabanlı olarak ta hazırlanmış ve kısa zamanda en çok indirilenler arasında yerini almıştır.

Flappy Bird apk oyunu eğlenceli olduğu kadar bazen de sinir bozucu olabilmektedir. Flash sitelerinde telefonunuza kurmadan önce deneme şansınızın oldu bu sinir bozucu oyun kontrolleri iyi yapabilirseniz kaç puan alabileceksiniz acaba. Uçan sarı kuşumuz Flappy Bird oyunu sahip olduğunuz puanları Tweet atabilme veya Facebook hesabınızda da paylaşabilme imaknı sunmaktadır. Şu an bakıldığında 2014 yılında en çok oynanılacak oyunlardan olacağını tahmin ettiğimiz Flappy Bird'ü hemen oynamak için aşağıdaki apk dosyasını indiirp telefon veya tabletinize kurabilirsiniz.
Android Sürümü: 2.2 ve üzeri

Orjinal Flappy Bird

Orjinal Flappy Bird

[894,1 Kb] (İndirme: 451)
Flappy-Bird.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 3 275
 
Tarih 8-02-2014, 17:26
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.