Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android İsim Şehir Hayvan Oyunu
Android İsim Şehir Hayvan Oyunu

Android İsim Şehir Hayvan Oyunu


GÜNCELLEME TARİHİ: 19 Mayıs 2014
MEVCUT SÜRÜM: 1.992
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

Telefona İsim Şehir Hayvan Oyunu İndir

Bu Android çıktığından beri ismini unuttuğumuz oyunları yeniden hatırlar olduk. Bu oyunda eskilerin çok iyi bildiği ve bazılarımızın yazı becerilerini geliştirmesine yardımcı olan meşhur isim şehir oyunu.

Çocukluğumuzun unutulmaz oyunlarından olan İsim Şehir Hayvan şimdi Android yüklü cihazlar için uyarlandı. Hem de online skor tablosu özelliği ile...
İsim Şehir Hayvan Android uygulamasında sizden belirli bir harfle başlayan isim, şehir, hayvan, bitki ve ülke isimleri bulmanız istenir. Orjinal oyundan farklı olarak bu isimleri bulurken, sadece size verilmiş harfleri kullanabilirsiniz. Bu harflerle kaç farklı kelime oluşturulabileceği oyun ekranında belirtilmektedir. Önemli olan en az kullanılan harflerle ve mümkün olduğunca uzun kelimeler bulmaktır. Kelimelerin puanlaması buna göre yapılmaktadır. Eğer verilen harfleri kullanarak bir kelime oluşturamıyorsanız Pas düğmesine basabilirsiniz. Pas seçeneği seçildiğinde süreniz 10 saniye kısalır. Eğer 10 saniyeden az zaman kaldıysa, artık Pas seçeneği kullanılamaz.

Her oyun 90 saniye sürmektedir. Amaç bu süre içinde maksimum sayıda kelime bularak en yüksek skoru elde etmektir.
Oyun bittiğinde aldığınız puan sunucuya gönderilir. Bu puanlar Google Play tarafından sağlanan yüksek skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ve tüm zamanlar olmak üzere ayrı ayrı tutulur.

Apk Oyun indir hem online (çevrim içi) hem de offline (çevrim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Online oynayabilmeniz için Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekir. Oturum açmadan offline olarak da oynayabilirsiniz. Ancak offline oyun sırasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir başka deyişle offline modda skorunuz sunucuya gönderilemediği için yüksek skor olarak değerlendirilemez.

Android İsim Şehir Hayvan Oyunu Android İsim Şehir Hayvan Oyunu Android İsim Şehir Hayvan Oyunu

Android İsim Şehir Hayvan Oyunu
Android İsim Şehir Hayvan Oyunu

[1,61 Mb] (İndirme: 431)
isim-sehir-hayvan.apk


Reyting:

Kategori: Kelime Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 911
 
Tarih 12-05-2014, 22:26
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.