Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Yirmibir Kağıt Oyunu
Yirmibir Kağıt Oyunu

Yirmibir Kağıt Oyunu


GÜNCELLEME TARİHİ: 24 Ocak 2014
MEVCUT SÜRÜM: 0.231
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

Android Yirmibir Kağıt Oyunu Türkçe İndir

Matematiksel zekanıza ve şansınıza güveniyorsanız bir de Yirmibir!'i deneyin!

Android Kağıt oyunu Yirmibir (21), dünyadaki en popüler kart oyunlarından biridir. Şansa ve taktiğe dayalıdır ve öğrenmesi oldukça kolaydır. Oyunda amaç, kasadan aldığımız kartlarla 21'in üzerine çıkmadan, 21'e en yakın sayıyı elde etmektir.

- Yirmibir!, marketteki diğer kart oyunlarının aksine tamamen ücretsizdir! Yirmibir!'de oyun içi sanal paranız bittiğinde hiçbir ödeme yapmanız gerekmez, oyun siz iflas etseniz bile zaten size yeterli miktarda sanal para sağlayacaktır! Her gün seviyenize göre verilen bonus paralar da cabası!

- Oyunda, yirmibirin bütün popüler kuralları geçerlidir. Oyun size "kartları ayırma", "bahis katlama", "teslim olma" gibi ekstra seçenekler sunacaktır. Kart oyunu yirmibirin (21) bire bir simülasyonu olan Yirmibir! ile, gerçek bir 21 ustası olabilirsiniz!

- Oyunda, 21'de çokça kullanılan el hareketleri de vardır. 21 masalarından aşina olduğumuz masaya çift tıklatarak kart isteme, kartların üzerinden eli sallayarak durma, çipleri masaya atma gibi klasikleşmiş hareketlerin uyarlanmış hali oyunda mevcuttur!

- Ayrıca Yirmibir oyun içi Google Play Oyun Servisi entegrasyonu sayesinde skorunuzu Yüksek Skorlar bölümünde arkadaşlarınız ve diğer Yirmibir oyuncuları ile karşılaştırabilir ve birbirinden farklı oyun içi başarının kilidini açabilirsiniz!

- En ufak bir sorunuzda veya sorununuzda bile lütfen bana e-posta ile ulaşmaktan çekinmeyin. Herkese bol şans!

Yirmibir Kağıt Oyunu Yirmibir Kağıt Oyunu Yirmibir Kağıt Oyunu


Yirmibir Kağıt Oyunu
Yirmibir Kağıt Oyunu

Boyut: 13,99 Mb ( indirme: 120 )
Yirmibir.apk
Reyting:

Kategori: Kart Oyunları
Gösterim: 1362
 
Tarih 29-01-2014, 22:12
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: