Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Angry Birds Go Apk İndir
Angry Birds Go Apk İndir

Angry Birds Go Apk İndir


Android Angry Birds Go Apk İndir

Kaliteli oyunları ile tanıdığımız Rovio Mobile Ltd. yine yaptı yapacağını, yepyeni bir oyun ile karşımıza çıkarak bizleri sevindirdi. Piggy Island'da geçen Angry Birds Go Android oyunu yokuş aşağı yarış yapıyorsunuz! Unutulmaz kızgın kuşlar ve domuzcuklar bu seferde karşımıza bir yarışçı olarak çıktılar.

Yarışa başlarken yolunuz üzerinde şimşek hızıyla fırlattığınızda, sayısız dönüş yaptıklarında, taklalar attıklarında ve tüm bunlar bitirme çizgisine doğru heyecan verici bir yarışa dönüştüğünde hissedeceğiniz adrenalini düşünün!

Ancak dikkatli olun! Tehlikeli yollara dikkat edin, sinsi rakipleriniz pistte sizi takip edecek ve yarışın liderini arkada bırakmak için özel güçlerini kullanacaklardır. Artı yolculuğunuzu bir üst seviyeye çıkartarak sabun kutusu arabasından süper arabaya geçebilirsiniz!

Aşağıdaki Angry Birds Go Apk dosyasını indirme sebebinizi merak ediyorsanız videoyu izleyin derim. Ben oyunu çok beğendim.

NOT: Oyun boyutu 410 Mb olup Apk dosyasını kurduktan sonra internet üzerinden güncelleme yapacağından wifi bağlantı ile indirmeniz tavsiye olunur.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.9.1

Angry Birds Go Apk İndir


Angry Birds Go Apk İndir

[82,63 Mb] (İndirme: 1078)
Angry-Birds-Go.apk


Reyting:

Kategori: Atari Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 8 437
 
Tarih 9-01-2020, 01:20
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.