Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android Cihazlarda paketi ayrıştırmada bir sorun var Çözümü
Android Cihazlarda paketi ayrıştırmada bir sorun var Çözümü

Android Cihazlarda paketi ayrıştırmada bir sorun var Çözümü


Android Cihazlarda paketi ayrıştırmada bir sorun var Çözümü

Cep telefonu veya tabletlerde Apk dosyalarını yüklerken ortaya çıkan sorunlardan biridir. Eğer "paketi ayrıştırmada bir sorun var" hatasını / uyarısını alıyorsanız bunun üç sebebi vardır. Sırasıyla açıklamaya çalışalım.

1. Kurmak istediğiniz APK dosyası Android cihazınızın versiyonuna ile uyumlu olmayabilir. Nedendir bilmiyorum Android versiyonu yüksek tutanlar var. Bazı arkadaşların veya yeni başlayanların sırf apk uygulama yapmış olmak için hazırladıkları ve bizleri de zora soktukları söylenebilir.

2. Bu ihtimal benim de başıma gelmişti. İndirmiş olduğunuz dosyanın eksik bir biçimde inmesinden kaynaklanmaktadır. Dosya boyutu tam görünüyor olsa da bir sebepten eksik olduğundan hata verebilmektedir. İndirdiğiniz yerden veya başka güvenilir bir yerden tekrar indirin.

3. Yukarıda yazılanlar hala çözüm olmadı ise, bu da benim başıma geldi siteye eklediğim uygulamaların bazılarını test ettiğim için çok kurup kaldırdığım için olsa gerek program çakışması olabilmektedir. Bütün açık uygulamalarınızı sonlandırın veya mobil cihazını kapatıp tekrar açın ve yine deneyin.
Reyting:

Kategori: Android Genel Bilgiler
Gösterim: 5 391
 
Tarih 29-12-2013, 22:10
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.