Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Telefonda Pratik Beyin Egzersizleri Yapma Apk İndir
Telefonda Pratik Beyin Egzersizleri Yapma Apk İndir

Telefonda Pratik Beyin Egzersizleri Yapma Apk İndir


GÜNCELLEME TARİHİ: 13 Aralık 2013
MEVCUT SÜRÜM: 1.2
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.2 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

Telefonda Pratik Beyin Egzersizleri Yapma Android İndir

8 adet konu başlığında toplanmış pratik beyin egzersizleri ile zihninizi güçlendirin. Karışık matematiksel işlemleri aklınızdan yapabilmek, karşınızdaki insanın vücut dilini okuyarak aklından geçenleri bilmek, mental açıdan daha dirençli bir hale gelmek, daha efektif bir şekilde çalışmak gibi farklı alanlardaki birçok yöntem ile iş, okul ve sosyal hayatınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

Vücut dili okumak, zihinsel direnci geliştirmek, daha şanslı olmak ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz Pratik Beyin Egzersizleri uygulaması işinize çok yarayacak. İnternetin olmadığı her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde çok şey öğreneceksiniz.
Telefonlarınıza ve Android uygulamalarının çalıştığı başka ürünler üzerine de rahatlıkla indirebileceğiniz bu uygulama tüm kullanıcılarına ücretsiz. Pratik Beyin Egzersizleri yapabileceğiniz ve en farklı konularda bilgi edinebileceğiniz uygulama hayatınızı kolaylaştıracak.
Sevdiklerinizle olan iletişiminizi geliştirmenizde yardımcı olacak ve öğrendiğiniz yeni bilgileri arkadaşlarınızla da paylaşacaksınız. Sosyal medya üzerinde oldukça fazla kullanıcıya sahip olan bu uygulamanın çok sayıda meraklısı bulunuyor. Öğrenirken, eğlenecek ve beyin jimnastiği yapacağınız bu sistem, unutkanlığınızı ortadan kaldıracak.

Telefonda Pratik Beyin Egzersizleri Yapma Apk İndir Telefonda Pratik Beyin Egzersizleri Yapma Apk İndir Telefonda Pratik Beyin Egzersizleri Yapma Apk İndir


Telefonda Pratik Beyin Egzersizleri Yapma Apk İndir
Telefonda Pratik Beyin Egzersizleri Yapma Apk İndir

[759,76 Kb] (İndirme: 409)
Pratik-Beyin-Egzersizleri.apk
Reyting:

Kategori: Eğitim Uygulamaları
Gösterim: 2 698
 
Tarih 28-12-2013, 14:39
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.